Як вибрати фоіл
У F-ONE немає компромісів щодо якості, незалежно від продукту. Наш асортимент фоїлів постійно розширюється, щоб залишатися найбільш повним, модульним та доступним.
Наш асортимент фоїлів слідує логічним етапам розвитку та чітким крокам, які ведуть клієнта відповідно до його практики та рівня. Ці етапи прогресу, наприклад GRAVITY – PHANTOM – SEVEN SEAS – EAGLE, є неоціненними для райдерів, оскільки вони починають і прогресують на обладнанні зі схожим балансом. У міру підвищення рівня райдерів вони можуть обирати більш конкретні види фоїлів і зосередитися на дисципліні за своїм вибором.
Ось наш посібник, який допоможе вам вибрати фоїл F-ONE . Майте на увазі, що ваші налаштування будуть відрізнятися в залежності від вашого рівня навичок, вашої ваги, умов та обраної вами програми.


Аспектність

Как выбрать фоил

Аспектність (AR)  – ключ до розуміння того, як ми сконструювали нашу лінійку фоїлів. Це співвідношення між поверхнею та її розмахом.

Фоїли з низьким та середнім AR будуть трохи товстішими та округлішими. Вони стійкіші, добре повертаються, мають достатню підйомну силу та допоможуть вам легко злетіти на низьких швидкостях або за умов слабкого вітру. Фоїли з високим AR, будуть тоншими і довшими і, таким чином, будуть створювати менше індуктивного опору. Вони дуже ефективні та забезпечать гарне ковзання та швидкість. 

Чим вище AR, тим краще фоїл підходить для досвідчених райдерів і далі він летить. Однак для початку гліссування та розвитку підйомної сили також потрібна більш висока мінімальна швидкість. AR також впливає радіус повороту кожного крила. При рівних площах вищий AR робить ширші повороти. Нарешті, існує також зв'язок між періодичністю хвиль та AR фоїлу. Чим довше період, тим більший AR вам потрібний.


Презентація лінійки та програми

У нашій колекції ми ґрунтувалися на аспектності. Коли ми почали розробляти та тестувати фоїли з високим аспектом, ми виявили, що вони відкривають нові програми та нові можливості. Ми класифікували наш асортимент за чотирма рівнями AR, щоб визначити програму для кожного фоїлу:

Как выбрать фоил

AR 5  є найбільш доступним та рекомендується для навчання фоілу.

Найбільш універсальним та ефективним є AR 6 . Його середній проліт гарантує маневреність для серфінгу та доступний пампінг. 

Коли ви перемикаєтеся на AR 7 , ви збільшуєте свою максимальну швидкість і ковзатимете далі, але додатковий розмах погіршує маневреність. 

AR 9  та вище призначений для досвідчених райдерів. Він пропонує неймовірне ковзання, якщо ви підтримуєте достатню швидкість і забезпечує хорошу маневреність на площі менше 1000 см².

У результаті, для винга та серфінгу наша лінійка починається з AR 5,0 для GRAVITY і до 12,0 для EAGLE X. Для докстарту та пампфоїлу ми також пропонуємо JAM з AR 10. Що стосується кайтфоїлу, у нас є три різні моделі з аспектністю від низького до середнього, які ідеально адаптовані до сильного вітру та умов високої підйомної сили.

 

Огляд гідрофоїлів

Вінгфоїл , серффоїл і даунвінд

GRAVITY

Лінійка починається з GRAVITY та його AR 5.0. Це фоїл, який ви повинні мати, якщо хочете навчитися користуватися як вінгом, так і фоїлом. Доступні і прості, фойли GRAVITY мають відмінну підйомну силу і стійкість. Він доступний у двох різних конструкціях: Carbon або FCT

PHANTOM

Якщо у вас вже є певний досвід і ви шукаєте відмінний універсальний фоїл, то вам підійде PHANTOM (AR 6.0). Це фантастичний фоїл, який робить все добре. Його середній розмах гарантує продуктивність, маневреність при серфінгу та ефективний пампінг. Він доступний у двох різних конструкціях: Carbon або FCT

PHANTOM-S

У міру того, як ви продовжуєте вдосконалюватись і хочете змінити своє катання, фоїл з високим AR принесе велику швидкість, відмінні можливості для карвінгу та більше прискорення. PHANTOM-S  з AR 6,5 та площею поверхні менше 1000 см² має більш тонкий профіль, ніж звичайний PHANTOM, що забезпечує більшу швидкість та маневреність. Якщо ви серфер, то керованість, маневреність та здатність до карвінгу цього фоїлу створені для вас. І PHANTOM, і PHANTOM-S також ідеально підходять для занять фрістайлом.

Для тих, хто дійсно хоче спеціалізуватись на серфінгу, SK8 був спроектований так, щоб підняти ваш серфінг на новий рівень. Завдяки своєму особливому контуру цей фоїл дозволяє вам легко і швидко входити в повороти, легко карвити, виконувати серфові повороти і тримати все під повним контролем. Тонкий баланс між маневреністю та ковзанням дозволяє вільно займатися серфінгом, зберігаючи при цьому ефективний пампінг. Його унікальна швидкість робить його ідеальним рішенням для вінгфоїлу на хвилях.

SEVEN SEAS

У нашій лінійці є варіанти для тих, хто не може встояти перед викликом і хоче зайнятися даунвіндом. Завдяки вражаючому співвідношенню продуктивності та доступності SEVEN SEAS підходить як новачкам, так і професіоналам.
Цей фоїл допоможе вам вийти у відкрите море, а його показник AR 8,0 робить його ідеальним для серфінгу на хвилях і даунвінду на невеликих хвилях або слабкому вітрі. Його оптимізована конструкція, що забезпечує мінімальний опір, також зменшить потяг у ваших руках, коли ви йдете проти вітру з вінгом.

EAGLE

 

EAGLE  та його AR 9,5 дозволять вам літати неймовірно далеко та швидко. Його тонкий профіль призводить до мінімального опору та забезпечує неперевершене і, здавалося б, нескінченне ковзання. У вільному польоті або в даунвінді ви зможете летіти набагато швидше, далі і довше. Його стабільність та вражаючий контроль дозволять вам повністю зосередитися на катанні. EAGLE перетворить вашу сесію, як тільки ви досягнете рівня, що дозволяє їздити на ньому так швидко, як це необхідно, щоб повністю розкрити його потенціал. Цей фоїл є абсолютно новим способом використання моря і хвиль.

EAGLE X

Нарешті, захоплююча дух швидкість EAGLE була збільшена за допомогою нового EAGLE X з AR 12. Призначений для досвідчених райдерів цей фоїл для всіх, хто хоче ще далі просунутися у світ даунвінду. EAGLE X оптимізовано для досягнення максимально можливих швидкостей за збереження дуже високої середньої швидкості. Його ковзання дозволяє літати, не звалюючись, навіть якщо ви припуститеся невеликої помилки.Докстарт

 

 

JAM

JAM призначений для докстарту та пампфоїлу. Завдяки значній площі поверхні та AR 10, цей фоїл забезпечує нескінченне ковзання, неймовірну підйомну силу, ранній та легкий зліт та разючий рівень ефективності.

 

Кайтфоіл

IC6 950

Для новачків IC6 950 V3 з AR 4,4 інтуїтивно зрозумілий, передбачуваний та дуже зручний. Це універсальне крило забезпечує велику підйомну силу та забезпечує легкий та прогресивний зліт. Ви завжди маєте повний контроль над своєю швидкістю та маршрутом і можете максимально ефективно використовувати свої тренування з фрірайду, одночасно вдосконалюючись з повною впевненістю.

ESCAPE

ESCAPE (AR 6.0) є класичний кайтфойл, створений для високоефективного кайтинга і швидкості. Створений для роботи з великою потужністю ESCAPE призначений для відпрацювання нових трюків, забезпечуючи при цьому стабільність, коли це необхідно. Це фантастичний фоїл для чопа, поривчастого вітру та найкращий вибір для стрибків. Його також можуть використати досвідчені райдери для серфінгу на великих хвилях.

SK8

Найменші розміри SK8 (AR 8.0) відмінно підходять для кайтфоілінгу. Цей дуже грайливий фоїл чудово ріже, дозволяючи вам легко виконувати карвінг, кожен джайб і навіть здійснювати повороти на 360°. SK8 також дозволяє легко зв'язувати трюки разом без будь-яких проміжків між ними; він повністю зберігає свою швидкість і ковзає при кожному маневрі, перш ніж відразу після цього забезпечити миттєве прискорення.

SK8 також ефективно справляється з турбулентністю на закінчування під час поворотів, легко зберігаючи контроль. Це кайтфоїл, який найкраще працює на рівній воді або на гладких, горбистих хвилях, а також дуже ефективний при слабкому вітрі.