Трейд ін
Фільтр

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список
  1. SPICY

    Спеціальна ціна 200 € Звичайна ціна 550 €

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Плануєте оновити спорядження, але немає можливості купити новий кайт, вінг, фоїл чи дошку за повною ціною? У вас немає часу чи бажання самому розміщувати оголошення?
У такому разі програма Trade-In (заміна кайт спорядження F-ONE та інших брендів на нове з доплатою) спеціально для вас.

Ми приймаємо на обмін кайти, вінги, фоїли та дошки різних виробників не старше 5 років, бажано у справному стані та відремонтовані. Схема обміну спорядження в нашому магазині досить проста: Ви вибираєте спорядження, ми приймаємо ваше спорядження як часткову оплату спорядження, що купується, ви оплачуєте різницю. Для здійснення обміну за програмою Trade-In Вам необхідно надіслати заявку, вказавши назву бренду, модель та рік випуску, а також описавши його технічний стан. Ви можете безпосередньо під'їхати до магазину та вибрати новий кайт, вінг, фоїл або дошку, здійснивши на місці оцінку свого спорядження.

Умови обміну спорядження на нове
1. З використанням системи Trade-In знижки не діють.
2. Наш спеціаліст оцінює надане обладнання та озвучує суму, за якою ми можемо його викупити.
3. Отримана вартість в результаті оцінки не коментується і не може бути змінена після придбання нового обладнання та укладання угоди.
4. Наш спеціаліст без пояснення причин може відмовити у прийомі Вашого обладнання на Trade-In повністю або частково.
5. Угода здійснюється одночасно з придбанням нового обладнання поточного сезону, причому за умовами Trade In неможливо придбати нове обладнання без доплати