Як вибрати фоілборд

Приділяючи особливу увагу інноваціям та широким дослідженням та розробкам, F-ONE пропонує широкий асортимент дощок для фойлу, адаптованих до потреб кожного райдера: від моделей, зручних для новачків, до конкретних моделей для досвідчених райдерів та фахівців. Кожна дошка втілює наше прагнення досконалості як у майстерності, і у функціональності, забезпечуючи неперевершені враження на воді.

Для цієї лінійки фоілбордів команда розробників багато працювала над формою кожної дошки і зосередилася на пошуку ідеального балансу між об'ємом і розміром. Дошці потрібно рівно стільки об'єму, щоб плавати, але не надто багато, щоб вона не заважала зльоту, поворотам, швидкості та загальній сесії.

Ось наш посібник, який допоможе вам вибрати дошку для фоїла F-ONE. Важливо пам'ятати, що ваше рішення залежить від рівня навичок, вашої ваги, ваших звичайних умов катання і обраної вами програми.

Презентація асортименту

Ми створили цю лінійку дощок з урахуванням доступності та продуктивності. Ми прислухалися до відгуків та вимог нашої команди професійних райдерів, але одночасно прагнули запропонувати неймовірні дошки для всіх, хто захоплюється фоілінгом.

Наш асортимент фоілових дощок з роками продовжує розширюватися та вдосконалюватись у міру розвитку вимог кожного виду спорту. Загалом наші дошки тонші, ніж більшість інших на ринку, при рівному об'ємі, що дозволяє краще відчувати фоіл на кожному тренуванні. Ми також хочемо, щоб райдери могли легко злітати та мати мінімальний опір у повітрі для більшої швидкості та контролю.

Як правило, у вінгфоілінгу ваша вага та рівень визначають, який об'єм кращий для вас. Ці рекомендації можуть направити вас у правильному напрямку:

 

ROCKET WING

Початківець: Вага + 40л.

Наприклад, якщо ви важите 70 кг і хочете зайнятися цим видом спорту, можливо вам варто вибрати ROCKET WING ASC 110L або ROCKET WING 105L. Загалом новачкам варто придивитися до дошок об'ємом від 100л і вище.

Середня: Вага = Об'єм.

Якщо ви вже почуваєте себе вільно з вінгом на фойлі, об'єм вашої дошки може приблизно відповідати вашій вазі. Якщо ваша вага складає 60 кг, то більша частина нашої лінійки дощок ROCKET WING підійде вашим потребам, залежно від вашої програми та обраної вами конструкції. Ці дошки дадуть вам впевненість та контроль, а також дозволять вам постійно вдосконалюватись.


Просунутий: Вага -15 л.

У міру вашого вдосконалення зменшення об'єму дошки дає вам більше маневреності, чуйності та швидкості.

 

 

Рекомендації щодо вибору правильного об'єму для вашої ROCKET MIDLENGTH близькі до тих, які ми рекомендуємо для нашої лінійки ROCKET SUP DOWNWIND PRO.

Rocket Midlength

Початківець: Вага + ~40 л.

Наприклад, якщо ви важите 80 кг, тоді ви можете вказати дошку розміром 6'2 та 120 л.

Середня: Вага + ~25 л.

Як тільки ви опанували вінг та фоїл або вже впевнено займаєтесь вінгфоілом, ви можете перейти на менший об'єм.

Просунутий: Вага + ~15 л.

 

Обзор дощок 

 

 

Наш асортимент дощок для вінгфоїла включає широкий вибір варіантів: шість моделей і три різних конструкції на вибір.

Rocket Wing и Rocket Wing Carbon

Дошки ROCKET WING, спеціально розроблені для задоволення потреб цього виду спорту, довговічні, зручні у використанні та надзвичайно інтуїтивно зрозумілі. Це дошки з найбільшою площею за заданої довжини, що забезпечує кращий баланс на воді. Карбонова конструкція ROCKET WING CARBON робить її чудовою дошкою для фрістайлу.

 

Якщо ви шукаєте компактну та стійку дошку, на якій можна займатися фрірайдом та фрістайлом, ROCKET WING для вас.

 

ROCKET WING-S

Rocket Wing-S и Rocket Wing-S Carbon

ROCKET WING-S и ROCKET WING-S CARBON — найкращий вибір для вінгфоїлінгу на хвилях. Якщо вам подобається подорожувати, займатися серфінгом або стрибати, не бійтеся вибирати ці дошки та їхній менший обсяг. Їхня специфічна форма, що нагадує серфінг, і добре збалансоване, точне розподілення обсягу забезпечують легкий зліт, менший опір повітря і більшу керованість у польоті.

ROCKET WING ASC

Rocket Wing ASC

Інтуїтивно зрозуміла ROCKET WING ASC ідеально підходить для всіх етапів прогресування у вінгфоілінгу та забезпечує стійкість з боку в бік, вражаючу чуйність та легкий та плавний перехід у політ. Це практично найміцніша і найдоступніша дошка в нашому асортименті.

ROCKET MIDLENGTH

Rocket Midlength

Представляючи прагматичну еволюцію в нашій лінійці фойлових дощок, нові дошки ROCKET MIDLENGTH поєднують у собі ефективність та ковзання наших дощок для SUP даунвінду та легкістю наших дощок для вінгфоїлових дощок. Ці дошки були розроблені для надшвидкого та легкого зльоту, підвищеної маневреності та оптимальної стійкості.

Вони стануть найкращим вибором для райдерів, які хочуть злітати якнайшвидше, особливо в умовах слабкого вітру, для тих, хто хоче кататися з меншим розміром вінгом, або для тих, хто шукає універсальну дошку.

 

ROCKET SURF

Rocket Surf

Спеціально розроблена для серфінгу, ROCKET SURF має компактний та вузький дизайн, який гарантує, що ви зможете кататися, злітати, хитатися чи різати з максимальним контролем протягом усієї сесії, а також дозволить вам з легкістю ловити хвилі.

Rocket Sup DW Pro

ROCKET SUP DW PRO була розроблена, щоб мінімізувати опір і сприяти ранньому та ефективному зльоту в будь-яких умовах, будь то спокійна вода, відкритий океан або вінгфоілінг при слабкому вітрі. Доступна в бамбуковій або карбоновій конструкції, ця дошка дозволить вам відчути чистий хід та свободу даунвінду.


POCKET

Pocket

POCKET — це універсальна, легка і проста у користуванні дошка з великими можливостями для карвінгу і куленепробивною конструкцією.

POCKET CARBON

Pocket Carbon

Легкі та міцні, POCKET CARBON жорсткіше завдяки своїй карбоновій конструкції та ідеально підходять для фрірайду та фрістайлу.

Pocket Carbon Custom

POCKET CARBON CUSTOM має трохи більший об'єм, ніж його звичайний карбоновий аналог. Ця дошка неймовірно чуйна, легка, жорстка та створена для карвінгу та фрістайлу. Додатковий об'єм також забезпечує велику плавучість, що робить її ідеальною дошкою для занять у прісній воді.

Pro Race Carbon

Нарешті, PRO RACE CARBON  – це наша дошка змагальної форми, призначена для перегонів