EAGLE X
Мчіться хвилями з EAGLE X , новітнім фоїлом від F-ONE.
Захоплююча швидкість нашого знаменитого EAGLE була збільшена. Оптимізований для досягнення максимально можливих швидкостей при збереженні дуже високої середньої швидкості, EAGLE X і його вражаючий глайд дозволять вам досягти кращих результатів при даунвінді, будь то SUP-фоїл або вінгфоїл.

Eagle X

Створено для просунутих райдерів.
Висока аспектність 12
Екстремальна швидкість та глайд

Eagle X

Налаштований для ультра продуктивності, EAGLE X забезпечує захоплюючу дух швидкість і ковзання, вловлюючи найменшу енергію океану та використовуючи її для просування вперед. Цей фоїл легко долає невеликі нерівності та довгі хвилі, дозволяючи вам блукати та досліджувати під час сесій, як ніколи раніше. Кожен памп перетворюється на поступальну енергію, що робить катання на фоїлі безболісним навіть протягом кількох годин.
Для цього фоїлу ми попрацювали над збільшенням загального діапазону швидкостей. В результаті EAGLE X може рухатися як дуже швидко, так і дуже повільно, дозволяючи комфортно і легко рухатися за вітром з високою середньою швидкістю. Його нижня частина була спеціально розроблена для легкого злету та комфорту у повітрі. Нарешті, його глайд дозволяє літати без звалювання, навіть якщо ви припуститеся невеликої помилки.
Площа поверхні, в основному розподілена по центру, і вузькі закінчування крила гарантують виняткову маневреність і мінімальний опір, а додаткові вінглети на кінцівках крила підвищують ефективність.
Розроблений для досвідчених користувачів, EAGLE X обіцяє новий спектр відчуттів у вінгфоілінгу або SUP-фоілінгу, які може запропонувати лише він.

Eagle X