PHANTOM-S CARBON

SKU
PHANTOM-S-CARBON
В наявності

Рухайтеся швидше, катаючись на хвилях, робіть більше стрибків і трюків і робіть крутіші повороти з крилами PHANTOM S.

- Співвідношення сторін: 6,5
- Відмінна маневреність
- Неймовірний карвінг, незалежно від того, наскільки круті чи широкі повороти.
- Ідеально підходить для серфінгу та фрістайлу
- Швидкість та ковзання

Починаючи з 779 €

Серія PHANTOM S призначена для досвідчених райдерів, які готові вийти на новий рівень у серфоїлінгу та вінгфоілінгу. Дуже маневрені ці крила дуже чуйні і дозволять вам здійснювати як неймовірно круті, так і широкі повороти. Вони також є найкращим вибором для занять фрістайлом з вінгом, допомагаючи відточити багато трюків і стрибків. Нарешті катайтеся на великих хвилях і набирайте велику швидкість, відчуваючи захоплюючі відчуття на воді з цими крилами.

PHANTOM S 740 - найменший і найлегший зі всієї лінійки PHANTOM. Він орієнтований на досвідчених серферів та вінгфоілерів. Це ідеальний вибір для катання на великих хвилях, а невелика площа поверхні робить його дуже ефективним і приємним при тау-ін.
PHANTOM S 840 - призначений для талановитих райдерів, яким важлива швидкість та маневреність. Як і інші фоїли PHANTOM, він дуже універсальний і може використовуватися для вінгфоілінгу при вітрі вище 10 м/с та для фоілсерфінгу на хвилях 1,50 м.
PHANTOM S 940 - це концентрат швидкості, який дозволяє виконувати радикальні карви та напрочуд ефективний пампінг. Його найбільший потенціал можна використовувати з вінгом або хвилями > 1 м, а також в даунвінд.

Побудовані з використанням моноблочної конструкції з карбону, фоїли одночасно дуже легкі та дуже міцні. Цей сетап забезпечує кращу передачу навантаження та найкращу жорсткість у всіх різних частинах для максимального контролю. З'єднання Титан дозволяє підключити як алюмінієву, так і карбонову щоглу, а фюзеляж розділений на дві частини для полегшення транспортування.

 

Площа крила (см2) Розмах (см) AR Вага без щогли, кг Стабілизатор
740 69,5 6,5 0,8 CARVING XS 160  / CARVING W XS 161
840 74 6,5 1 CARVING XS 160  / CARVING W XS 161
940 78 6,5 1 CARVING XXXS 200Ваша оцінка