Фоілборди
Фільтр

20 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список
 1. MITU PRO BAMBOO FOIL

  Починаючи з 1 099 €
 2. POCKET

  Рейтинг:
  100%
  Починаючи з 629 €
 3. POCKET 2022

  Починаючи з 419 € Звичайна ціна 599 €
 4. POCKET CARBON

  Рейтинг:
  100%
  Починаючи з 899 €
 5. POCKET CARBON CUSTOM

  Починаючи з 1 449 €
 6. RACE PRO CARBON

  1 599 €
 7. ROCKET AIR

  Починаючи з 674 € Звичайна ціна 749 €
 8. ROCKET SUP DOWNWIND

  Починаючи з 1 799 €
 9. ROCKET SUP DOWNWIND PRO

  Починаючи з 1 729 €
 10. ROCKET SURF V3

  Починаючи з 599 € Звичайна ціна 999 €
 11. ROCKET SURF V5

  Починаючи з 1 089 €
 12. ROCKET WING ASC

  Починаючи з 879,20 € Звичайна ціна 1 099 €
 13. ROCKET WING CARBON V3

  Починаючи з 1 644,30 € Звичайна ціна 2 349 €
 14. ROCKET WING CARBON V4

  Починаючи з 2 079 €
 15. ROCKET WING V3

  Починаючи з 909,30 € Звичайна ціна 1 299 €
 16. ROCKET WING V4

  Починаючи з 1 349 €
 17. ROCKET WING-S CARBON

  Починаючи з 2 049 €
 18. ROCKET WING-S V1

  Починаючи з 874,30 € Звичайна ціна 1 249 €
 19. ROCKET WING-S V2

  Починаючи з 1 249 €
 20. SLICE BAMBOO FOIL

  Починаючи з 1 079 €

20 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список
Наш асортимент фоїлових дощок з роками продовжує розширюватися та вдосконалюватись у міру розвитку вимог кожного виду спорту. Загалом наші дошки тонші, ніж більшість інших на ринку, при рівному об'ємі, що дозволяє краще відчувати фоїл на кожному тренуванні. Ми також хочемо, щоб райдери могли легко злітати та мати мінімальний опір у повітрі для більшої швидкості та контролю.

Лінійка дощок для вінгфоілу включає широкий вибір варіантів:

- Дошки ROCKET WING, спеціально розроблені для задоволення потреб цього виду спорту, довговічні, зручні у використанні та надзвичайно інтуїтивно зрозумілі. Це дошки з найбільшою площею за заданої довжини, що забезпечує кращий баланс на воді. Карбонова конструкція ROCKET WING CARBON робить її чудовою дошкою для фрістайлу. Якщо ви шукаєте компактну та стійку дошку, на якій можна займатися фрірайдом та фрістайлом, ROCKET WING для вас.

- ROCKET WING-S та ROCKET WING-S CARBON - найкращий вибір для вінгфоілінгу на хвилях. Якщо вам подобається подорожувати, займатися серфінгом або стрибати, не бійтеся вибирати ці дошки та їх менший обсяг. Їхня специфічна форма, що нагадує серфінг, і добре збалансоване, точне розподілення обсягу забезпечують легкий зліт, менший опір повітря і більшу керованість у польоті.

- Інтуїтивно зрозуміла ROCKET WING ASC ідеально підходить для всіх етапів прогресування у вінгфоілінгу та забезпечує стійкість з боку в бік, вражаючу чуйність та легкий та плавний перехід у політ. Це практично найміцніша і найдоступніша дошка в нашому асортименті.

- Дошки ROCKET MIDLENGTH поєднують у собі ефективність та ковзання наших дощок для SUP даунвінду зі стабільністю та легкістю наших дощок для вінгфоїлових дощок. Ці дошки були розроблені для надшвидкого та легкого зльоту, підвищеної маневреності та оптимальної стійкості. Вони стануть найкращим вибором для райдерів, які хочуть злітати якнайшвидше, особливо в умовах слабкого вітру, для тих, хто хоче кататися з меншим розміром вінгом, або для тих, хто шукає універсальну дошку.

- Спеціально розроблена для серфінгу, ROCKET SURF має компактний та вузький дизайн, який гарантує, що ви зможете кататися, злітати, гойдатися чи карвити з максимальним контролем упродовж усієї сесії, а також дозволить вам з легкістю ловити хвилі.

- ROCKET SUP DW PRO була розроблена, щоб мінімізувати опір та сприяти ранньому та ефективному зльоту в будь-яких умовах, будь то спокійна вода, відкритий океан чи вінгфоілінг при слабкому вітрі. Доступна в бамбуковій або карбоновій конструкції, ця дошка дозволить вам відчути чистий хід та свободу даунвінду.

Асортимент дощок для кайтфоілу також великий, при цьому їх можна використовувати і для інших дисциплін, таких як пампфоіл, докстарт або вейкфоіл:

- POCKET - це універсальна, легка і проста у користуванні дошка з великими можливостями для карвінгу та куленепробивною конструкцією.

- Легкі та міцні, POCKET CARBON жорсткіше завдяки своїй карбоновій конструкції та ідеально підходять для фрірайду та фрістайлу.

- POCKET CARBON CUSTOM має трохи більший об'єм, ніж його звичайний карбоновий аналог. Ця дошка неймовірно чуйна, легка, жорстка та створена для карвінгу та фрістайлу. Додатковий обсяг також забезпечує велику плавучість, що робить її ідеальною дошкою для занять у прісній воді.

- PRO RACE CARBON – це наша дошка, призначена для гонок з кайтом.