Фоіли
Фільтр

15 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список
 1. EAGLE HM CARBON

  Рейтинг:
  100%
  Починаючи з 899 €
 2. EAGLE X UHM CARBON

  Починаючи з 1 059 €
 3. ESCAPE HM CARBON

  Починаючи з 1 049 €
 4. GRAVITY CARBON

  Починаючи з 624,50 € Звичайна ціна 1 249 €
 5. GRAVITY FCT

  Починаючи з 258,30 € Звичайна ціна 369 €
 6. IC6 950 V3

  549 €
 7. JAM HM CARBON

  Рейтинг:
  100%
  Починаючи з 1 049 €
 8. MIRAGE CARBON

  Починаючи з 794,25 € Звичайна ціна 1 059 €
 9. PHANTOM CARBON

  Починаючи з 566,30 € Звичайна ціна 809 €
 10. PHANTOM FCT

  Починаючи з 272,30 € Звичайна ціна 389 €
 11. PHANTOM FCT V2

  Починаючи з 369 €
 12. PHANTOM-S CARBON

  Починаючи з 779 €
 13. SEVEN SEAS CARBON

  Рейтинг:
  100%
  Починаючи з 679,20 € Звичайна ціна 849 €
 14. SEVEN SEAS CARBON V2

  Рейтинг:
  100%
  Починаючи з 879 €
 15. SK8 CARBON

  Рейтинг:
  100%
  Починаючи з 799 €

15 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список
У F-ONE немає компромісів щодо якості, незалежно від продукту. Наш асортимент фоілів є найбільш повним, модульним та доступним на сьогоднішній день. Гідрофоіли забезпечують унікальний зв'язок з водою: наші почуття стали сильнішими, наш ігровий майданчик став більшим.

Аспектність (AR) – ключ до розуміння того, як ми сконструювали нашу лінійку фоілів. Це співвідношення між поверхнею та її розмахом. Фоіли з низьким та середнім AR будуть трохи товстішими та округлішими. Вони стійкіші, добре повертаються, мають достатню підйомну силу та допоможуть вам легко злетіти на низьких швидкостях або за умов слабкого вітру. Фоіли з високим AR, будуть тоншими і довшими і, таким чином, будуть створювати менше індуктивного опору. Вони дуже ефективні та забезпечать гарне ковзання та швидкість. Чим вище AR, тим краще фоїл підходить для досвідчених райдерів і далі він летить. Однак для початку гліссування та розвитку підйомної сили також потрібна більш висока мінімальна швидкість. AR також впливає радіус повороту кожного крила. При рівних площах вищий AR робить ширші повороти. Нарешті, існує також зв'язок між періодичністю хвиль та AR фоілу. Чим довше період, тим більший AR вам потрібний.

AR 5 є найбільш доступним та рекомендується для навчання фоілу. Найбільш універсальним та ефективним є AR 6. Його середній проліт гарантує маневреність для серфінгу та доступний пампінг. Коли ви перемикаєтеся на AR 7, ви збільшуєте свою максимальну швидкість і ковзатимете далі, але додатковий розмах погіршує маневреність. AR 9 та вище призначений для досвідчених райдерів. Він пропонує неймовірне ковзання, якщо ви підтримуєте достатню швидкість і забезпечує хорошу маневреність на площі менше 1000 см².

Для кайтфоілу у нас є три моделі:

- ESCAPE призначений для високопродуктивного кайтингу та швидкості, але також може використовуватися досвідченими райдерами для серфінгу на великих хвилях.
- MIRAGE - це універсальний фоіл, чудово підходить для фрірайду та карвінгу.
- IC6 950 V3 доповнює асортимент, він інтуїтивно зрозумілий, передбачуваний і дуже зручний.

Наш асортимент фоілів для вінгфоілу, серффоілу, пампфоілу та SUP-фоілу дуже великий:

- Він починається з GRAVITY. Це фоіл, який ви повинні мати, якщо хочете навчитися користуватися як вінгом, так і фоілом. Доступні і прості, фоіли GRAVITY мають відмінну підйомну силу і стійкість.
- Якщо у вас вже є деякий досвід роботи з фоілом і ви шукаєте більш високі характеристики та ковзання, універсальний фоіл PHANTOM для вас. Це фантастичний фоіл, який робить все добре. Його середній розмах гарантує продуктивність, маневреність для серфінгу та ефективний пампінг.
- У міру того, як ви продовжуєте вдосконалюватись і хочете змінити своє катання, фоіл з високим AR принесе велику швидкість, відмінні можливості для карвінгу та більше прискорення. Фоіл PHANTOM-S має більш тонкий профіль, ніж звичайний PHANTOM, що забезпечує більшу швидкість та маневреність. Якщо ви серфер, то керованість, маневреність та здатність до карвінгу цього фоілу створені для вас. І PHANTOM, і PHANTOM-S також ідеально підходять для занять фрістайлом.
- Якщо вам потрібне більше ковзання, ще більша швидкість і фантастичний потенціал проти вітру, тоді SEVEN SEAS для вас. Це ідеальний фоіл для серфінгу на хвилях і даунвінду по чопі або слабкому вітрі. Його оптимізована конструкція для мінімального опору також зменшить потяг у ваших руках, коли ви їдете проти вітру з вінгом.
- SK8 був розроблений для серфінгу. Забезпечуючи контроль, маневреність та чисте ковзання, цей фоіл дозволяє малювати фантастичні лінії та піднімає ваш серфінг на новий рівень. Його контур дозволяє легко повертати і сильно натискати під час швидких та контрольованих карвів. Тонкий баланс між маневреністю та ковзанням дозволяє вільно займатися серфінгом, зберігаючи при цьому ефективний пампінг. Його унікальна швидкість робить його ідеальним фоілом для серфінгу від морських хвиль до берега з вінгом.
- EAGLE та EAGLE X дозволять вам літати неймовірно далеко та швидко. Їх тонкий профіль призводить до мінімального опору та забезпечує неперевершене і, здавалося б, нескінченне ковзання. У вільному польоті або в даунвінді ви зможете летіти набагато швидше, далі і довше. Їх стабільність та вражаючий контроль дозволять вам повністю зосередитися на катанні. EAGLE та EAGLE X перетворять ваше тренування, як тільки ви досягнете рівня, що дозволяє їздити на ньому так швидко, як це необхідно, щоб повністю розкрити його потенціал. Цей фоіл є абсолютно новим способом використання моря і хвиль.
- JAM був розроблений для докстарту та пампфоілу. Завдяки значній площі поверхні та вискокій аспектності, цей фоіл забезпечує нескінченне ковзання, неймовірну підйомну силу, ранній та легкий зліт та разючий рівень ефективності.