JAM HM CARBON

Рейтинг:
100%
SKU
JAM
В наявності

JAM був розроблений для докстарту та пампфоїлу. Завдяки значній площі поверхні та аспектності 10, цей фоїл забезпечує нескінченне ковзання, неймовірну підйомну силу, ранній та легкий зліт та разючий рівень ефективності.

  • Співвідношення сторін: 10
  • Нескінченний глайд та видатна ефективність
  • Легкий та швидкий зліт
  • Ефективний на низьких швидкостях та має потенціал прискорення

 

Починаючи з 1 049 €

Зробіть всього кілька пампів і ви вмить вийдете з води і почнете ковзати з JAM. Навіть якщо ви припините пампити на кілька секунд, він продовжить ковзати. Відмінний дизайн, кут атаки та профіль ще більше знижують індукований опір та підвищують ефективність та продуктивність. Завершення крил були спроектовані так, щоб забезпечити пристойну маневреність, тому JAM - це не тільки памп-машина, але і круїз на ньому приносить задоволення.

Успішно поєднуючи здатність раннього зльоту з гарною швидкістю, JAM забезпечує плавний та точний рух. Його велике подовження та виняткова ефективність на низьких швидкостях також роблять його ідеальним для ковзання крила та руху за вітром у граничних умовах. За потреби JAM може набирати швидкість, що дозволяє райдеру рухатися швидше, використовувати його в умовах слабкого вітру з вінгом і навіть легко кататися на невеликих хвилях.

Цей фоїл, створений з використанням моноблочної структури з препрег-карбону, дуже легкий та міцний. Цей сетапа забезпечує покращену передачу навантаження та підвищену жорсткість різних частин для максимального контролю. Використання HM карбону забезпечує ще більшу жорсткість та стабільність, що дозволить вам досягати неймовірних результатів на кожному тренуванні. З'єднання TITAN дозволяє підключати як алюмінієву, так і карбонову щоглу.

JAM доступний у двох розмірах: 1600 см² та 1900 см².

JAM 1600 ідеально підходить для вінгфоїлу або SUP-фойлу в екстремальних умовах та за слабкого вітру, а також для райдерів, які вже знають, як стартувати. Це також ідеальний варіант для навчання катання на SUP в даунвінді.

JAM 1900 відмінно підходить для докстарту, катання по рівній воді, а також для райдерів більшого зросту. Це крило рекомендується використовувати з Monobloc Tail Pumping XXS 200, який забезпечує виняткові можливості пампінгу та фантастичне ковзання.

JAM підходить для фоілерів усіх рівнів, чи то новачки, які бажають освоїти памп-фоїл, чи більш просунуті райдери, яким потрібен ефективний фоїл, який працюватиме в цій дисципліні та в мінімальних умовах. Збирайте компанію друзів та насолоджуйтесь JAM-сесією у будь-який час та в будь-якому місці!

 

Площа крила (см2) Розмах (см) AR Вага без щогли, кг Рекомендований стабілізатор
1600 128 10,2 2,03 Monobloc Tail Pumping XXS 200
1900 141 10,5 2,42 Monobloc Tail Pumping XXS 200

Ваша оцінка