PHANTOM CARBON

SKU
PHANTOM-CARBON
В наявності

Фоїли PHANTOM створені для легкого ковзання при пампінгу або з'єднанні хвиль, а також дуже маневрені та точні при серфінгу та вінгфоілінгу

- Співвідношення сторін: 6,0
- Швидкість та ковзання
- Радикальні повороти та спритний карвінг
- Ефективний пампінг та плануючий старт
- Неймовірні здібності у фрістайлі

Починаючи з 606,75 € Звичайна ціна 809 €

Використовуючи вишуканий дизайн для досягнення більш високої витонченості, фоїли Phantom ковзають швидше та довше. З'єднувати хвилі під час серфінгу чи даунвінду стає набагато простіше та веселіше. Тим не менш, з'єднувати хвилі не дуже весело, якщо ви не можете повернути, і саме тому карвінг також є частиною фол ДНК Phantom. Попрацювавши над розподілом підйомної сили, формою арки та іншими деталями, ми отримали продуктивний фоїл із відмінними характеристиками, який може вирізати плавні вигини на хвилях.

PHANTOM 980 - новий розмір у цій лінійці. Це високопродуктивний фоїл, який дозволить вам підняти свої навички на наступний рівень у серфоїлі або вінгфоїлі, зберігаючи при цьому хороші здібності для карвінгу та пампінгу.

PHANTOM 1080 - ідеальне переднє крило для серфінгу завдяки співвідношенню швидкості та підйомної сили, яке дозволить вам не відставати від хвилі та серфити якомога довше. Фоїл напрочуд простий у використанні, але також забезпечує неймовірну продуктивність у швидкості, карвінгу та пампінгу, коли це необхідно.

PHANTOM 1280 має програму, аналогічну до моделі 1480, але більш універсальну. Він краще ріжеться, летить швидше і є гарним поєднанням гліссування і продуктивності для фоїлу. Він також підходить для легших райдерів (<70 кг).

PHANTOM 1480 поєднує в собі ефективність та доступність. Його підйомна сила дозволяє нескінченно ковзати, отримуючи задоволення завдяки неймовірній маневреності та стабільності. Це надуніверсальний фоїл, який дозволить вам займатися серфінгом на хвилях до 1,5 м, робити даунвінди або навіть пробувати док-старт або вейкфойл. Він добре справляється з усіма завданнями і буде поруч навіть у слабких умовах.

PHANTOM 1780 пропонує найвищий підйом у лінійці. Програма така сама, як і в менших розмірів, але це крило більше підходить для більш важких райдерів (> 85 кг). Це велике та стабільне крило, яке залишається дуже маневреним та забезпечує додаткову потужність при слабкому вітрі.


Побудовані з використанням моноблочної конструкції з карбону, фоїли одночасно дуже легкі та дуже міцні. Цей сетап забезпечує кращу передачу навантаження та найкращу жорсткість у всіх різних частинах для максимального контролю. З'єднання Титан дозволяє підключити як алюмінієву, так і карбонову щоглу, а фюзеляж розділений на дві частини для полегшення транспортування.

Крила PHANTOM CARBON рекомендуються зі стабілізатором C275 та C250. Цей стабілізатор забезпечує краще ковзання та вільніше відчуття. Це ідеальна пара для швидкості та ковзання крил Phantom.

 

Площа крила (см2) Розмах (см) Співвідношення сторін Вага без щогли, кг Фюзеляж Стабілізатор
980 78 6,2 1,20 XXS C250 Fence
1080 80 5,9 1,120 XXS C250 Fence
1280 87 5,9 1,37 XS C275 Surf
1480 96 6,2 1,62 S C275 Surf
1780 107 6,4 1,9 S C275 Surf

Ваша оцінка