EAGLE X UHM CARBON

SKU
EAGLE-X
В наявності

Завдяки своєму високому швидкісному потенціалу та вражаючому ковзанню EAGLE X порадує любителів даунвінду, будь то SUP-фоіл або вінг фоіл.

  • Створено для сучасних райдерів.
  • Високий аспект 12
  • Екстремальна швидкість та ковзання
Починаючи з 1 059 €

Захоплююча швидкість швидкість нашого знаменитого EAGLE збільшилася у рази; новий фоїл збільшує як середню, і максимальну швидкість. З EAGLE X ви зможете використовувати енергію океану, як ніколи раніше, і будете вражені його неймовірними характеристиками.

EAGLE X оптимізовано для досягнення максимально можливих швидкостей за збереження дуже високої середньої швидкості. Форма крила була спеціально розроблена для легкого зльоту та комфорту в повітрі. Його ковзання дозволяє літати, не звалюючись, навіть якщо ви припуститеся невеликої помилки.

Замість того, щоб зосереджуватись на низькому або високому рівні, ми працювали над збільшенням загального діапазону швидкостей цього фоїлу. В результаті EAGLE X може рухатися як дуже швидко, так і дуже повільно, дозволяючи комфортно і легко рухатися за вітром з високою середньою швидкістю.

Відомий силует EAGLE X був особливо вдосконалений.

Більшість поверхні крила розподілена у центрі, створюючи досить вузькі закінчування крила. Такий розподіл площі поверхні забезпечує чудову маневреність, особливо при такому високому AR. Таким чином, EAGLE X — це не просто швидкий фоїл, це ще й ?фоїл для карвінгу. Більш того, вузькі закінчування крил дозволяють легко виймати їх з води без турбулентності та кавітації. Нарешті, законцювання крила, як і раніше, оснащені вінглетами, щоб звести до мінімуму індукований опір.

EAGLE X пропонує фантастичне ковзання, вловлюючи найменшу енергію океану та використовуючи її для руху вперед. Він здатний долати невеликий чоп, а також швидко долати довгі хвилі, як ніколи раніше. Кожен рух, що коливається, перетворюється на поступальну енергію, що робить катання на фоїлі безболісним навіть протягом декількох годин.

Фоїл, створений з використанням структури Monobloc з препрег карбону, дуже легкий та міцний. Цей сетап забезпечує покращену передачу навантаження та підвищену жорсткість різних частин для максимального контролю. Ультрависокомодульний карбон із надвисоким модулем (UHM) забезпечує максимальну жорсткість для більшої продуктивності та неймовірного контролю завдяки миттєвому зворотному зв'язку. З'єднання TITAN дозволяє підключати як алюмінієву, так і карбонову щоглу.

EAGLE X найкраще підходить досвідченим користувачам, які шукають продуктивність чи нові відчуття від ковзання. Будь то фоілінг з вінгом або SUP, цей фоїл обіцяє новий спектр відчуттів, які може запропонувати тільки він.

<

 

Площа крила (см2) Розмах (см) AR Вага без щогли, кг Рекомендований стабілізатор
700 91,5 12 0,92 DW XS 145
800 98 12 1,09 DW XS 145
900 104 12 1,13 DW XS 145 / DW XXS 170
1000 109,5 12 1,21 DW XS 145 / DW XXS 170

Ваша оцінка