PHANTOM FCT V2

SKU
PHANTOM-FCT-V2
В наявності

Фоїли PHANTOM FCT надійні, прості у використанні та добре збалансовані, що дає райдерам значні можливості для вдосконалення. Завдяки новій посиленій конструкції зі скловолокна ці фоїли доступні та інтуїтивно зрозумілі, призначені для легкого ковзання при пампінгу або з'єднанні хвиль, а також для точності та маневреності у вінгфоілінгу або серфоїлінгу.

- Співвідношення сторін: 6,0
- Відмінний універсальний фоїл, який допоможе вам освоїти будь-яку дисципліну.
- Доступний, добре збалансований та маневрений
- Плавний зліт та поступове прискорення
- Легкий пампінг дозволить вам літати у найкоротші терміни
- Ідеально підходить для новачків та райдерів середнього рівня, які хочуть прогресувати ще далі.

 

Починаючи з 369 €

Фоїли PHANTOM FCT забезпечують відмінний баланс, доступність та універсальність, що ідеально підходять для широкого кола райдерів. Вони чудові у всіх аспектах, будь то плавне ковзання, легкий старт на гліссуванні або легке подолання хвиль.

Завдяки роботі над розподілом підйомної сили, співвідношенням сторін та формою ці фоїли дозволяють легко пампити, тому ви можете швидко почати гліссувати. Зліт дуже плавний, а прискорення прогресивне, що дозволяє вам упевнено вдосконалюватися від однієї сесії до іншої. Фоїли PHANTOM FCT обіцяють продуктивність і задоволення, незалежно від того, чи займаєтеся ви вінгфоїлом, серфоїлом або насолоджуєтеся даунвіндом.

PHANTOM FCT 1280 неймовірно ефективний на хвилях висотою понад 1 метр. Він забезпечує універсальну програму, таку ж, як 1480, але з трохи більшою потужністю. Він краще карвіт, рухається швидше і може використовуватися на потужніших хвилях. Він також підходить для легших райдерів (<70 кг).

PHANTOM FCT 1480 поєднує в собі ефективність та доступність. Це крило дозволяє вам нескінченно ковзати та отримувати задоволення завдяки неймовірній маневреності та стійкості. Це ультра-універсальний фоїл, який дозволить вам займатися серфоїлінгом на хвилях до 1,5 м, вінгфоілінгом або спробувати себе у вейкфойлінгу. Він добре справляється з усім, навіть у слабких умовах.

PHANTOM FCT 1680 ідеально підходить для умов слабкого вітру або для райдерів більшого зросту. Це переднє крило велике та стійке, але при цьому залишається маневреним та забезпечує додаткову потужність та продуктивність при слабкому вітрі.

Ці фоїли виготовлені з використанням технології FCT, інновації F-ONE, що забезпечує вражаючі механічні властивості. Наша конструкція FCT була додатково покращена та вдосконалена. Нові крила PHANTOM FCT мають додатковий карбоновий шар, вбудований у конструкцію, що збільшує їх опір та жорсткість, забезпечуючи ще більший контроль та стабільність.

Фюзеляж можна безпосередньо з'єднати з алюмінієвою щоглою F-ONE потрібної довжини. Установка та розбирання також надзвичайно прості, і все це дуже зручно для подорожей.

Загалом, ця надійна та стійка до вм'ятин технологія призводить до створення одного з найдоступніших і масштабованих фоїл сетапів, зберігаючи при цьому ДНК того, що робить фоїли PHANTOM настільки успішними.

 

Площа крила (см2) Розмах (см)  AR Вага без щогли, кг Фюзеляж Стабілізатор
1280 74 5,9 1,2 74 Surf R275 Surf
1480 96 6,2 1,4 74 Surf R275 Surf
1680 104 6,4 1,6 74 Surf R275 SurfВаша оцінка