Вінги
Фільтр

7 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список
 1. ORIGIN

  Рейтинг:
  100%
  Починаючи з 879 €
 2. STRIKE CWC V3

  Рейтинг:
  100%
  Починаючи з 1 014,30 € Звичайна ціна 1 449 €
 3. STRIKE CWC V4

  Починаючи з 1 789 €
 4. STRIKE V3

  Рейтинг:
  100%
  Починаючи з 581,40 € Звичайна ціна 969 €
 5. STRIKE V4

  Починаючи з 999 €
 6. SWING V3

  Починаючи з 881,30 € Звичайна ціна 1 259 €
 7. SWING V4

  Рейтинг:
  100%
  Починаючи з 959 €

7 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Вінгфоіл - неймовірний спосіб літати та відчувати нові відчуття на воді. Спробувавши одного разу, ви закохаєтеся.

F-ONE представляє найбільш повну на сьогоднішній день лінійку вінгів з потрійною перевагою. Відкрийте для себе потужність та точність STRIKE, стабільність та маневреність SWING, а також простоту та доступність ORIGIN.

Створений з точністю та досконалістю, новий STRIKE V4 може похвалитися оптимізованим дизайном, включаючи додавання двогранного кута, вдосконалене компонування панелей та радіальні вирізи крила, що розширює межі продуктивності. Четверта версія нашого культового вінгу ще раз гарантує інтуїтивно зрозуміле накачування, плавний та миттєвий рух вперед для легкого зльоту, неперевершену швидкість та передачу потужності, а також комфорт у всьому діапазоні вітрів.

SWING V4 був удосконалений, щоб забезпечити плавність та керованість, а також максимально ефективно використовувати хвилі. SWING, як і раніше, має компактну конструкцію і зменшений розмах крил, що робить його виключно легким у маневруванні та серфінгу. Цей вінг забезпечує чудовий початок гліссування з легким накачуванням завдяки своїй природній гнучкості. Завдяки своїй стабільності, легкості, маневреності та керованості наше легендарний вінг SWING є ідеальним вінгом для катання хвилями та даунвінду.

ORIGIN - це доступний, легкий і щадний вінг, що нагадує легкість і комфорт наших оригінальних вінгів, і водночас здобуває вигоду з наших великих знань у галузі вітрильної інженерії, придбаних за роки. Пропонуючи ефективне та інтуїтивно зрозуміле накачування, легкий та плавний зліт, вражаючі можливості вільного польоту при слабкому вітрі та додаткову легкість, це найм'якший та найзручніший вінг у нашій лінійці. ORIGIN – універсальний фрірайдний вінг для всіх.

Всі три вінга оснащені нашою новою системою змінних ручок. Вінги поставляються з встановленими м'якими ручками, але заміна на інший набір ручок буде швидкою та легкою завдяки нашій безгвинтовій установці.