GRAVITY FCT

SKU
GRAVITY-FCT
В наявності

Фоїли GRAVITY створені для забезпечення надійного підйому при легкому та прогресивному зльоті. Як і його карбоновий аналог, GRAVITY FCT є ідеальним варіантом для початку і впевненого і постійного прогресу.

- Співвідношення сторін: 5,0
- Доступний, прощаючий, надійний
- Плавний та ранній зліт на малих швидкостях.
- Стабільність та підйом
- Відмінний контроль швидкості

Починаючи з 295,20 € Звичайна ціна 369 €

Фоїл GRAVITY інтуїтивно зрозумілий. Він створює підйомну силу на низькій (і навіть дуже низькій) швидкості, але робить це плавно, тому ви можете легко зберігати рівновагу.

В асортименті представлені два розміри: 1800 та 2200 см². Крила з такими площами сприяють ранньому зльоту, більшій підйомній силі та стійкості. Тим не менш, ми подбали про те, щоб вони мали достатнє співвідношення сторін, щоб підтримувати пристойний діапазон швидкостей та уникати непотрібного опору.

Розмах великий, що робить його дуже надійним та інтуїтивно зрозумілим. Він також дозволяє контролювати низькі швидкості та в цілому надзвичайно стабільний. Витончені деталі форми, такі як кривизна арки, профіль та закінчування крил, забезпечують високу маневреність.

Лінійка GRAVITY FCT – фантастичний варіант для всіх, хто хоче навчитися фоілінгу та хоче постійно прогресувати. Його міцні та міцні матеріали витримують типові помилки на ранніх етапах навчання, і загалом цей фоїл є надзвичайно прощаючим.

GRAVITY FCT зроблений з використанням Foil Compression Technology, інновації F-ONE, яка забезпечує вражаючі механічні властивості. Фюзеляж можна з'єднати із стандартною алюмінієвою щоглою F-ONE потрібної довжини. Установка та розбирання також надзвичайно прості, і все це дуже зручно для подорожей. В цілому, ця технологія забезпечує одну з найбільш доступних і масштабованих фоїл сетапів, зберігаючи при цьому ДНК свого аналога карбонового.

 

Площа крила (см2) Розмах (см) Співвідношення сторін Вага без щогли, кг Фюзеляж Стабілізатор
1800 95 5,0 1,7 74 Surf IC6 300
2200 110 5,5 2,2 74 Surf IC6 300

Ваша оцінка