IC6 950 V3

SKU
IC6-950-V3
В наявності

Фоїл IC6 950 є дуже доступним і надає дивовижний потенціал для розвитку. Це справді ідеальна перша покупка кайтфоїлу, а його універсальність призведе до швидких та приємних покращень.

- Ранній і супер гладкий зліт
- Стабільна та передбачувана їзда
- Чудовий потенціал для карвінгу
- Універсальний з великим діапазоном швидкості

549 €

Наші крила та стабілізатори, виготовлені за спеціальною технологією під назвою Injection Carbon, дуже міцні та довговічні. Ця технологія робить наші крила IC6 набагато стійкішими до ударів, ніж звичайні карбонові крила. В основі переднього крила лежить металева вставка, що забезпечує додатковий опір та кращу жорсткість. Крило кріпиться до фюзеляжу двома поздовжніми та двома зміщеними гвинтами, внаслідок чого геометрія з'єднання забезпечує дуже міцну та жорстку збірку.

Фюзеляж та щогла виконані з алюмінію. Щогла вставляється прямо у фюзеляж, а зверху - пластина з 4 болтами, сумісна з будь-якою дошкою, оснащеною треками. Як альтернатива також доступний вибір додаткових стандартів, таких як KF, DeepKF або Tuttle.

Цей фоїл не тільки універсальний, але й інтуїтивно зрозумілий та передбачуваний. Зліт справді прогресивний, політ у повітрі супер плавний. Ви повністю контролюєте швидкість та свій шлях.

Остання конструкція переднього крила становить 950 см ². Він був удосконалений порівняно з попередніми версіями, щоб розширити діапазон використання. Завдяки більшому підйому, на IC6 V3 легко вчитися та отримувати задоволення, незалежно від вашого рівня підготовки. Завдяки продуманій конструкції, фоїл може літати на дуже низькій швидкості, а також може розганятися з великою маневреністю та фантастичним карвінговим потенціалом.

IC6 950 V3 розроблений для всіх, хто хоче вперше придбати фоїл або просто як універсальний сетап, здатний зробити масу задоволення на воді.

 

Ваша оцінка