GRAVITY CARBON

SKU
GRAVITY-CARBON
В наявності

Фоїли GRAVITY CARBON дуже прості та стабільні у навчанні та прогресі. Вони призначені для забезпечення надійного підйому з прогресивним злетом та дуже корисні для будь-якого райдера у легких умовах.

- Максимальний плавний підйом
- Дуже стабільне та інтуїтивно зрозуміле
- Ефективні у легких умовах

Починаючи з 624,50 € Звичайна ціна 1 249 €

Фоїл GRAVITY CARBON інтуїтивно зрозумілий. Він створює підйомну силу на низькій і дуже низькій швидкості, але робить це плавно, тому ви можете легко зберігати рівновагу. Ці крила спроектовані так, щоб їх можна було легко повертати, і вони дуже маневрені.

GRAVITY CARBON - відмінний фоїл для новачків, але в той же час приголомшливий для більш важких або досвідченіших райдерів, які хоча кататися при слабкому вітрі або нестабільних умовах.

Асортимент включає два розміри: 1800 та 2200 см². Фоїли з такими площами сприяють ранньому зльоту та більшій підйомній силі та стійкості. Тим не менш, ми, як і раніше, подбали про те, щоб вони мали достатнє співвідношення сторін, щоб підтримувати пристойний діапазон швидкостей та уникнути непотрібного опору. Їх масивний розмах дозволяє контролювати низькі швидкості, і ці фоїли також добре повертаються і вирізуються.

Виготовлені з використанням моноблочної структури з препрег-карбону, фоїли дуже легкі та міцні. Цей сетап забезпечує покращену передачу навантаження та кращу жорсткість різних частин для максимального контролю. З'єднання TITAN дозволяє підключити алюмінієву або карбонову щоглу, а фюзеляж розділений на дві частини для полегшення транспортування.

Обидва GRAVITY CARBON рекомендуються зі стабілізатором C275 SURF. Прогресивний та універсальний, цей стабілізатор забезпечить стабільність, контроль та впевненість у вашій каталці.

Площа крила (см2)
Розмах (см)
AR
Вага без щогли, кг
Фюзеляж
Стабілізатор
1800
90
4'6
1,95
Long
C275 Surf
2200
110
5,5
2,15
Long
C275 Surf

Ваша оцінка