SWING V3

SKU
SWING-V3
В наявності

Переосмисліть вінгфоілінг, серфінг та фрифлай за допомогою SWING V3. Завдяки своїй стабільності, легкості, маневреності та керованості, наше легендарне крило SWING ідеально підходить для катання на хвилях та даунвінда. Маючи новий і революційний дизайн F-ONE, а також новітні технології та матеріали, це крило забезпечує максимальну продуктивність у серфінгу.

- Компактний дизайн покращує можливості вільного польоту; ваша єдина мета – це фоїл та хвиля, на якій ви їдете.
- Його потужність дозволяє використовувати меншу дошку, фоїл або крило для унікального відчуття свободи.
- Його маневреність та стабільність допомагають вам виконувати всі ваші маневри, такі як джайб чи тек.
- Забезпечує легку та контрольовану їзду без великих прискорень
- HITEX, NANO та HT80 забезпечують підвищену надійність.

Починаючи з 881,30 € Звичайна ціна 1 259 €

Для SWING V3 ми працювали над його легким відчуттям та балансом, щоб ми могли орієнтувати його програму на серфінг та даунвінд. В основному ми зосередилися на трьох областях: матеріали, розміщення цих матеріалів та дизайн для покращення контролю та довговічності.

МАТЕРІАЛИ

Рама SWING V3 виготовлена ​​з HITEX 158g та 178g. Цей абсолютно новий високоміцний поліестер, ексклюзивний для F-ONE, має відмінну стійкість до розтягування і, отже, більшу довговічність і характеристики. Центральна стійка тонша в діаметрі завдяки HITEX 158g та її незалежному клапану, який дозволяє краще контролювати тиск. Його поздовжнє посилення також допомагає контролювати його форму та опір. Три центральні сегменти передньої кромки з кожного боку стійки виготовлені з HITEX 178 г, а решта сегментів - зі 158 г. Обидва матеріали ідеально розподілені, щоб врахувати різну напругу, високий тиск та розподіл ваги в цій галузі. З самого початку ми також зберегли тонкий діаметр передньої кромки на законцівках крила, що забезпечує маневреність, комфорт та ковзання, а також легкість та менше інерції. SWING V3 має наш новий навіс NANO. Цей інноваційний поліестер мікроріпстоп вагою 55 г використовується на всьому куполі крила, крім задньої кромки. Його перевага полягає в покритті NANO та процесі плазмової обробки, що забезпечує підвищену жорсткість, стійкість до розтягування та розривів, а також довговічність. Зрештою, задня кромка SWING V3 виготовлена ​​з нашого нового HT80, тканого високоміцного поліестеру з подвійним ріпстопом. Цей матеріал значно збільшує опір розриву та міцність у цій галузі, особливо на хвилях при помаху крила.

ДИЗАЙН КРИЛА

Завдяки Sail Engineering ми розробили новий дизайн; все було точно продумано, щоб адаптувати форму крила до напруги та нових матеріалів. Кожна панель SWING V3 точно укладена, щоб витримувати певне навантаження. Передня частина крила складається з горизонтальних панелей, відокремлених вертикальним швом від інноваційних радіальних центральних панелей, які точно повторюють траєкторію кожного навантаження. Задня кромка контролюється вертикальною панеллю в 80 г. Невеликі радіальні вирізи також зроблені на кінцівках крила та на задній частині стійки для розподілу напруги. Точне вирівнювання волокна вздовж шляхів навантаження означає, що розтяг можна контролювати до небаченого раніше рівня на крилі.
Завдяки нашим ступінчастим швам тканина і її шви працюють краще, зберігаючи гладкий і ефективний профіль, а форма крила, що летить, ніколи не деформується під навантаженням. Контроль профілю ідеальний, особливо у верхній частині, де стабільність чудова, щоб їздити з повним балансом на обох руках та з повним комфортом. Нові натяги задньої кромки та радіальні вирізи принесли неймовірну продуктивність та контроль. Наш інноваційний дифузор навантаження, розташований на задній частині стійки, виготовлений з панелей з твердого майлару і лавсану, що перекриваються, додатково допомагає підтримувати профіль гладким і ефективним, забезпечуючи максимальну стабільність, продуктивність і довговічність. Кожне посилення на цьому крилі було переглянуто для забезпечення довговічності та зниження ваги.

РУЧКИ

Щоб ще більше покращити та оптимізувати контроль райдера над крилом, ми посилили наші ручки, зберігши при цьому нашу оригінальну, легшу конструкцію, яка не включає жодних твердих частин, які можуть пошкодити ваше крило, подряпати дошку або вдарити вас. Наші чіпкі, ергономічні та зручні ручки забезпечують деяку гнучкість, тому ваше зап'ястя завжди знаходиться на одній лінії з рукою. Це також дозволило нам спроектувати стійку так, як нам хотілося. Його передня частина опускається прямо на вашу передню руку, а потім піднімається у профіль крила поряд із задньою рукою. Це призводить до більш природного стану при відкритті крила.

ПЕРЕВАГА НА ХВИЛЯХ

SWING V3 - це абсолютно нове крило, покращене в порівнянні з V2 в усіх відношеннях. Завдяки оптимізованим матеріалам та дизайну це крило дуже стабільне, легке, зручне та збалансоване, зберігаючи при цьому певну плавність зчеплення. V3 має зменшений розмах крил, що полегшує маневрування та серфінг; будь-яка зміна напряму відбувається набагато плавніше. Ви можете зосередитися на своїх траєкторіях, хвилях та керуванні фоїлом, не перевіряючи, чи торкаються кінчики крил води. Він чудово тримається у повітрі в нейтральному положенні при повороті на хвилях і бездоганно літає, дозволяючи вам вільно використовувати силу хвилі з невеликим опором. Серфінг або даунвінд, безсумнівно, принесуть справжнє задоволення. Його компактність у поєднанні з новим, потужнішим профілем забезпечують відмінний старт на гліссуванні з легким накачуванням. Це дозволить кожному гонщику, незалежно від його рівня, використовувати меншу площу поверхні для ще більшої маневреності. Його тяга також дозволить вибрати дошку меншого розміру для ще більшої свободи в серфінгу. SWING легко набирає швидкість, але під добрим кутом, перш ніж про нього легко забувають під час фрифлаю. Він моментально генерує потужність, і ця миттєва потужність може бути вирішальною при відштовхуванні від хвилі або води, щоб безпечно перейти до наступного підходу. Нарешті, це крило також ідеально підходить для спроби та успіху у всіх маневрах, таких як фордевінди та повороти, 360, і т. д. Загалом, фоілінг з SWING V3 винятково інтуїтивно зрозумілий. І новачки, і досвідчені райдери оцінять його м'якість та простоту використання. Завдяки широкому діапазону вітру їзда як на високих, так і низьких швидкостях ще ніколи не була такою захоплюючою, а малювати мрійливі лінії ще ніколи не було так просто.

 

 

Размер, м2 2,0 2,5 3,0 3,5 4,0 4,5 5,0 5,5
Скорость ветра, м/с  17,5+ 15+ 14-19 12,5-17,5 11-16 9-14 7-12,5 6-11
Вес, кг 1,40 1,56 1,70 1,88 2,01 2,23 2,34 2,63Ваша оцінка