STRIKE V3

Рейтинг:
100%
SKU
STRIKE-V3
В наявності

Розроблений з використанням новітніх технологій і відмінний революційним дизайном, STRIKE V3 є вінгом з неперевершеними характеристиками. Чи то фрірайд, фрістайл, серфінг чи фрифлай, цей ультрасучасний вінг може все. STRIKE V3 забезпечує неперевершену продуктивність, гарантуючи комфорт, стабільність, потужність, точність, довговічність та здатність швидко та ефективно рухатися проти вітру за будь-якого вітру.

- Нові HITEX та TECHNOFORCE для підвищеної міцності
- Ідеальний контроль профілю та деформацій для забезпечення комфорту за будь-якого вітру
- Покращена подача потужності та гліссування.
- Вражаючі характеристики проти вітру
- Легендарна легкість та стійкість у фрифлаї
- Ідеально збалансований центр тяги для інтуїтивної їзди.

Починаючи з 581,40 € Звичайна ціна 969 €

Для третього випуску нашого культового STRIKE команда R&D працювала над трьома областями: матеріали, розміщення цих матеріалів та дизайн для підвищення продуктивності та довговічності.

МАТЕРІАЛИ
Надувна конструкція STRIKE V3 виготовлена ​​з матеріалу HITEX 158 г і 178 г. Цей абсолютно новий високоміцний поліестер, ексклюзивний для F-ONE, має відмінну стійкість до розтягування і, отже, більшу довговічність і характеристики.

Центральна стійка тонша в діаметрі завдяки HITEX 158g та незалежному клапану, який дозволяє краще контролювати тиск. Його поздовжнє посилення допомагає контролювати його форму та опір.

Чотири центральні сегменти передньої кромки з кожної сторони стійки виготовлені з HITEX 178 г, а чотири зовнішні сегменти ближче до закінчень крила зроблені зі 158 г. Обидва матеріали ідеально розподілені з урахуванням різних напруг, високих тисків і розподілу ваги в цій галузі.

З самого початку ми також зберегли тонкий діаметр передньої кромки на законцівках крила, що забезпечує маневреність, комфорт та ковзання, а також легкість та меншу інерцію.

На додаток до нового HITEX ми розробили товстіший матеріал TECHNOFORCE™/D2 66 г для задньої кромки, де важливим є натяг і опір. Решта крила виконана з TECHNOFORCE™/D2 52 г.

ДИЗАЙН КРИЛА
Завдяки Sail Engineering ми розробили новий дизайн; все було точно продумано, щоб адаптувати форму крила до напруги та нових матеріалів.

Кожна панель STRIKE V3 укладена точно для того, щоб витримувати певне навантаження. Передня частина крила складається з горизонтальних панелей, відокремлених вертикальним швом від інноваційних радіальних центральних панелей, які точно повторюють траєкторію кожного навантаження. Задня кромка контролюється вертикальною панеллю вагою 66 г. Невеликі радіальні вирізи також виконані на кінцівках крила та на задній частині стійки для розподілу напруги. Точне вирівнювання волокна вздовж шляхів навантаження означає, що розтяг можна контролювати до небаченого раніше рівня на крилі.

Завдяки такому точному управлінню навантаженням діапазон вітру STRIKE розширений як на високих, так і на низьких рівнях, а діапазон сили вітру, при якому крило почувається ідеально, більше, ніж будь-коли.

Завдяки нашим шаховим швам тканина та її шви працюють краще, зберігаючи гладкий і ефективний профіль, а форма крила, що летить, ніколи не деформується під навантаженням. Контроль профілю ідеальний, особливо у верхній частині, де стабільність чудова, щоб їздити з повним балансом на обох руках та з повним комфортом.

Новий натяг задньої кромки та радіальні вирізи принесли неймовірну продуктивність та контроль. Наш інноваційний дифузор навантаження, розташований на задній частині стійки, виготовлений з панелей з твердого майлару і лавсану, що перекриваються, додатково допомагає підтримувати профіль гладким і ефективним, забезпечуючи максимальну стабільність, продуктивність і довговічність.

Кожне посилення на цьому крилі було переглянуто для забезпечення довговічності та зниження ваги.

Завдяки неперевершеній стабільності STRIKE V3 ми могли б отримати більш плоский двогранний кут і таким чином досягти більшої площі проекції. У свою чергу, потужність та прокачування ще більше покращені для глісуючого старту. Це дозволяє гонщикам використовувати крило чи дошку меншого розміру, ніж раніше.

Новий і трохи компактніший контур з меншим розмахом полегшує накачування та їзду на STRIKE V3. Центр тяги ідеально розташований прямо перед водієм, щоб гарантувати ідеальний баланс на обох руках.

Нарешті всі профілі були переглянуті, щоб відповідати нашим новим параметрам. Нам вдалося трохи зменшити товщину профілю V3, щоб забезпечити ще більший комфорт та контроль за сильного вітру. Високий потенціал цього STRIKE V3 вражає з ефективною тягою вперед, яка не дозволить вам перенапружуватися.

РУЧКИ
Щоб ще більше покращити та оптимізувати контроль райдера над крилом, ми посилили наші ручки, зберігши при цьому нашу оригінальну, легшу конструкцію, яка не включає жодних твердих частин, які можуть пошкодити ваше крило, подряпати дошку або вдарити вас. Наші чіпкі, ергономічні та зручні ручки забезпечують деяку гнучкість, тому ваше зап'ястя завжди знаходиться на одній лінії з рукою.

Це також дало можливість спроектувати стійку так, як нам хотілося. Його передня частина опускається прямо на вашу передню руку, а потім піднімається у профіль крила поряд із задньою рукою. Це призводить до більш природного стану.

ПРОДУКТИВНІСТЬ І КОНТРОЛЬ
Завдяки новому дизайну та точному розташуванню тканин STRIKE V3 є шедевром аеродинаміки. Ідеальний контроль профілю та деформацій гарантує незабутні сеанси.

Ми зберегли легку вагу STRIKE і унікальну стійкість при вільному польоті, щоб ви могли здійснювати тривалі серфінги або вітром, не турбуючись про своє крило, і зосередитися на своїй траєкторії та фоїлі.

Легендарна потужність гліссування та прокачування стали ще кращими. На воді зарізка проти вітру вражає надзвичайно стабільним зчепленням. Характеристики цього крила проти вітру загалом значно покращені у всьому вітровому діапазоні.

Якщо вам подобається ковзати і рухатися швидко з повним контролем та комфортом, STRIKE V3 забезпечить продуктивність та стабільність. Для фрістайлу та стрибків вас здивують висота та підйомна сила, а всі приземлення будуть легшими.

Практично зовсім нове крило, V3 є покращенням V2 у всіх областях та виводить характеристики крила на нові території. Хоча він, безумовно, задовольнить райдерів найвищого рівня, STRIKE також неймовірно доступний всім, хто хоче відкрити для себе фоілінг.

 

Розмір, м2 2,0 2,5 3,0 3,5 4,0 4,5 5,0 5,5
Вага, кг     1,7 1,87 2,0 2,14 2,3 2,5
Швидкість вітру, м/с 17,5+ 15+ 14-19 12,5-17,5 11-16 9-14 7-12,5 6-11Ваша оцінка