STRIKE V4

SKU
STRIKE-V4
В наявності

Завдяки оптимізованому дизайну STRIKE є шедевром аеродинаміки. Четверта версія нашого культового вінгу була вдосконалена, щоб гарантувати нові відчуття та незабутні високопродуктивні сесії.

- Оптимізований дизайн для безпрецедентної продуктивності
- Нові HITEX та TECHNOFORCE для підвищеної міцності
- Ідеальний контроль профілю та деформацій для забезпечення комфорту за будь-якого вітру
- Неперевершена швидкість та потужність
- Вражаючі характеристики проти вітру, поштовху та хенгтайму
- Інтуїтивно зрозумілий пампінг для легкого старту
- Обладнаний нашою новою змінною системою ручок

Починаючи з 999 €

Наш новий STRIKE V4 має надінтуїтивне накачування з певною гнучкістю, яка дозволяє легко розпочати планування без необхідності витрачати багато енергії або вивчати спеціальну техніку. STRIKE реагує на накачування з миттєвою силою.

Ми попрацювали над балансом та аеродинамікою крила, щоб забезпечити виняткові та чудові характеристики, зберігаючи при цьому контроль та точність. Новий STRIKE V4 пропонує неперевершену плавність тяги, що дозволяє кататися без зусиль, ніби ви використовували легке крило меншого розміру.

Управління STRIKE V4 вражає у всьому діапазоні вітру, що дозволяє легко справлятися з поривами. Для тих, хто любить швидкість, вінг дає нове відчуття «руху вперед», яке відкривається завдяки вражаючій потязі вперед, що забезпечує фантастичне горизонтальне прискорення.

Завдяки своїй жорсткості, прискоренню, потужному поштовху та зависанню, STRIKE також приверне вас до фрістайлу. При поворотах вінг легко повертається сам собою, що дозволяє вам виконувати всі свої трюки і пробувати нові.

STRIKE V4 – це більше, ніж просто нова модель; це ідеальне поєднання продуктивності, легкості та плавної тяги.

ДИЗАЙН


Дизайн STRIKE був повністю перероблений. Центральна стійка тепер повністю пряма, що дозволяє краще контролювати її деформацію та можливе скручування, одночасно зменшуючи опір. В результаті наповнення стало дещо нижчим і менше деформується, а ми розширили його майже до задньої частини. Наш інноваційний дифузор зменшений для збільшення ваги, особливо під час вільного польоту.

Ми також додали двогранний кут, щоб покращити стабільність і утримати кінчики крил від води під час накачування та їзди. Новий натяг передньої та задньої кромки, а також покращений радіальний виріз допомагають зберігати профіль гладким та стабільним, забезпечуючи неймовірну продуктивність та контроль.

Точне компонування панелей, точне керування навантаженням та шахові шви, як і раніше, забезпечують винятковий контроль над профілем, особливо при сильному вітрі. Використання HITEX у надувній конструкції та TECHNOFORCE™/D2 у куполі забезпечує більшу стійкість до розтягування і, отже, більшу довговічність та експлуатаційні характеристики. Матеріали ідеально розподілені, щоб врахувати різний натяг, високий тиск та розподіл ваги у кожній конкретній області.

Невеликі радіальні вирізи зроблені на кінцівках крила та в задній частині стійки для розподілу напруги. Точне вирівнювання волокна траєкторією навантаження означає, що розтягування можна контролювати до небаченого раніше рівня на крилі. Розташований на задній частині стійки наш дифузор навантаження, виготовлений з панелей з твердого майлару і дакрону, що перекриваються, додатково допомагає підтримувати профіль гладким і ефективним, що забезпечує максимальну стабільність, продуктивність і довговічність.

Завдяки цьому новий STRIKE – це ідеальний компроміс продуктивності, контролю та плавності ходу. Крило здається досить жорстким, щоб будь-який райдер міг зберігати контроль, але водночас залишається дуже прогресивним, забезпечуючи м'який та швидкий рух уперед.

РУЧКИ

Новий STRIKE оснащений новою системою змінних ручок. М'які, гібридні або жорсткі ручки – тепер ви можете налаштувати ручки на свій смак.

Вітровий  діапазон STRIKE V4:
Розмір, м2 2,0 2,5 3,0 3,5 4,0 4,5 5,0 5,5
Вага, кг TBC TBC 1,83 1,95 2,11 2,24 2,36 2,57
Швидкість вітру, м/с 17,5+ 15+ 14-19 12,5-17,5 11-16 9-14 7-12,5 6-11


Ваша оцінка