STRIKE CWC V4

SKU
STRIKE-CWC-V4
В наявності
Новий STRIKE CWC, створений на основі розробок нашого STRIKE V4, пропонує ще ефективніше планування та накачування. У польоті його ідеальний баланс та унікальна тяга вперед забезпечують виняткове ковзання. Стійки ALUULA зменшують інерцію кожного маневру та посилюють відчуття легкості при їзді.

- Оптимізована конструкція для ідеального балансу в польоті та нової тяги вперед.
- ALUULA на всіх трьох стійках для більшої легкості, міцності та продуктивності.
- HITEX та TECHNOFORCE для підвищення довговічності
- Інтуїтивно зрозуміле накачування для легкого початку гліссування.
- Оснащений нашою новою системою змінних ручок.
- Зброя для лайтвінду
Починаючи з 1 789 €

Всі інновації в дизайні STRIKE V4 були використані в новому STRIKE CWC. Цей вінг знову має надінтуїтивне накачування з певною гнучкістю, що дозволяє легко розпочати планування без необхідності витрачати багато енергії або вивчати спеціальну техніку. Кожен рух плавно просуває вас вперед, гарантуючи миттєвий зліт і більшу ефективність, ніж будь-коли.

Аеродинаміка цього крила оптимізована для забезпечення виняткових характеристик при слабкому вітрі. У польоті STRIKE CWC ідеально збалансований і легко забути. Ця неймовірна тяга вперед, натхненна новим STRIKE, забезпечує унікальне ковзання, роблячи заняття більш приємними та тривалими. CWC дозволяє легко рухатися проти вітру, а також може похвалитися вражаючою високою швидкістю, тому можна поглинати пориви вітру, якщо вітер посилиться.

Матеріали
На передньому краї STRIKE CWC V4 залишаються HITEX 158g та 178g. Цей високоміцний поліестер забезпечує високу стійкість до розтягування і, отже, більшу довговічність та експлуатаційні характеристики. HITEX ідеально розподілено з урахуванням різних натягів, високих тисків та розподілу ваги у цій галузі.

Інновація цього крила полягає у стратегічному розташуванні ALUULA на трьох стійках. Завдяки механічним властивостям цього легкого та міцного матеріалу центральна стійка стала тоншою. Це призводить до меншого лобового опору та помітного зниження ваги, що також сприяє вільному польоту та керованості під час розворотів або поворотів. Нарешті, стійки ALUULA знижують інерцію під час маневрів, переходів та пампінг.

Наш товстіший TECHNOFORCE™/D2  66 г, що гарантує продуктивність і довговічність, розташований на задній кромці, де важливий натяг і опір. Решта купола крила виконана з TECHNOFORCE™/D2 52 г.

Дизайн
Центральна стійка CWC тепер повністю пряма, що дозволяє краще контролювати її деформацію та можливе скручування, одночасно зменшуючи опір. В результаті наповнення стало дещо нижчим і менше деформується, а ми розширили його майже до задньої частини. Наш інноваційний дифузор навантаження зменшений для зниження ваги, особливо під час вільного польоту.

Ми також додали двогранний кут, щоб покращити стійкість і не допускати попадання кінчиків крил у воду під час пампінгу та їзди. Нові натяги передньої та задньої кромки допомагають зберігати профіль плавним та стабільним, забезпечуючи неймовірну продуктивність та контроль.

Корпус вінга має горизонтальний розріз для оптимізації ваги швів на цих крилах з великою поверхнею для слабкого вітру. Задня крайка має вертикальний виріз для ідеального контролю тяги. На задній частині стійки зроблений невеликий виріз для розподілу натягу. Нарешті, дифузор навантаження додатково допомагає підтримувати профіль гладким та ефективним, що забезпечує максимальну стабільність, продуктивність та довговічність.

Точне компонування панелей, точне управління навантаженням та шахові шви, як і раніше, забезпечують винятковий контроль над профілем. Матеріали також ідеально розподілені з урахуванням різних напруг, високих тисків та розподілу ваги у кожній конкретній області.

Ручки
Новий CWC оснащений новою системою змінних ручок. М'які, гібридні або жорсткі ручки – тепер ви можете налаштувати ручки на свій смак.

Революція лайтвінду
Наш патент Compact Wing Concept (CWC) дозволяє збільшити площу крила при заданому розмаху без шкоди для легкості та характеристик. Дві додаткові стійки збільшують поверхню крила без збільшення довжини та діаметра передньої кромки. Ця особлива геометрія забезпечує більшу потужність при простоті використання і, отже, відчуття легкості при меншому розмаху крил.

Компактний контур дозволяє легко досягти неймовірного старту при гліссуванні та накачуванні. Високоманеврений і легко перевертається на воді, CWC дозволяє вам кататися без зусиль, створюючи відчуття, ніби ви використовуєте 5 м ², а кінчики крил природно залишаються осторонь поверхні води.

Завдяки вишуканому дизайну, використанню надлегких та міцних матеріалів, новому та ефективному накачанню, винятковому ковзанню, ідеальному балансу та точному розташуванню кожного матеріалу, четверта модель STRIKE CWC, як і раніше, змінює правила гри в дні слабкого вітру.

 

Розмір 6 7 8 9
Швидкість вітру, м/с 4,5-10 4-9 3-7,5 3-7
Вага, кг 2,62 2,89 3,15 3,41

Ваша оцінка