ORIGIN

Рейтинг:
100%
SKU
ORIGIN
В наявності

Оригінальне відчуття повертається із ORIGIN, новим крилом F-ONE. Як випливає з назви, ORIGIN - це крило, що нагадує легкість і комфорт наших оригінальних крил, за допомогою яких багато хто відкрив для себе і вперше відчув гострі відчуття від фоїлу.

- Доступний, легкий і щадний вінг
- Легендарне накачування та легкий зліт
- Оптимізований дизайн для додаткової легкості та комфорту
- Вражаючі можливості вільного польоту за слабкого вітру
- Оснащений нашою новою системою змінних ручок.

Починаючи з 879 €

Ми розробили ORIGIN для всіх, хто хоче відкрити для себе фоілінг сьогодні, використовуючи всі наші ноу-хау та поточний досвід, а також для всіх, хто ностальгує за нашими першими крилами. ORIGIN отримує вигоду з великої роботи, виконаної протягом багатьох років, включаючи нові конструкції та найсучасніші технології та матеріали.

Абсолютна мрія серед бюджетних моделей, ORIGIN – це суперкомфортний, легкий, прощаючий та доступний універсальний вінг, на якому легко їздити. Він дозволяє виконувати найлегші зльоти з мінімальним накачуванням і з достатньою швидкістю для початку руху. І новачки, і експерти оцінять його дуже ефективне та інтуїтивно зрозуміле накачування завдяки гнучкості, а також надплавному зльоту. Це крило — найм'якше і найзручніше у нашій лінійці.

ORIGIN також пропонує інтуїтивно зрозумілу подачу потужності, що практично не потребує будь-яких регулювань у повітрі. Контрольована швидкість дозволяє вам їздити без надмірних зусиль та втоми.

ORIGIN підійде кожному. Це ідеальний вибір для райдерів, які хочуть проводити довгий годинник на воді, для тих, хто катається на великих фоїлах і дошках і потребує легкої потужності для глісування, або для новачків, які шукають високоякісне крило з великим потенціалом для розвитку та прогресу.

Його легкість дійсно відрізняє його від інших наших крил, що робить його ідеальним для вільного польоту за слабкого вітру. ORIGIN — чудовий додаток до вашого набору як вінг для лайтвінду.

ДИЗАЙН

Незважаючи на те, що дизайн ORIGIN натхненний STRIKE та SWING, він був оптимізований, щоб гарантувати максимальну легкість та комфорт.

Завдяки шаховим швам, тканина та її шви працюють краще, зберігаючи гладкий та ефективний профіль та зменшуючи деформацію крила під навантаженням. Контроль профілю ідеальний та гарантує повну стабільність та комфорт під час їзди.

Невеликі радіальні вирізи зроблені на кінцівках крила та в задній частині стійки для розподілу напруги. Точне вирівнювання волокна траєкторією навантаження означає, що розтягування можна контролювати до небаченого раніше рівня на крилі.
Розташований в задній частині стійки вдосконалений дифузор навантаження, виготовлений з панелей з твердого майлару і дакрону, що перекриваються один з одним, допомагає підтримувати профіль гладким і ефективним, що забезпечує максимальну стабільність, продуктивність і довговічність.

Стійка та два центральні сегменти передньої кромки з кожного боку стійки виготовлені з HITEX 158g. Цей високоміцний поліестер забезпечує високу стійкість до розтягування і, отже, більшу довговічність та експлуатаційні характеристики. Інші сегменти передньої кромки виготовлені з дакрону 150 г, що гарантує легкість та комфорт.

Навіс ORIGIN виконаний з TECHNOFORCE™/D2 вагою 52 г, а товстіший TECHNOFORCE™/D2 вагою 66 г знаходиться на задній кромці, як і у STRIKE. Ці матеріали ідеально розподілені, щоб врахувати різну напругу, високий тиск та розподіл ваги у кожній області.

Як і в останніх версіях інших наших крил, центральна стійка повністю пряма, що дозволяє краще контролювати її деформацію і можливе скручування, одночасно зменшуючи опір. В результаті наповнення стало дещо нижчим і менше деформується, а ми розширили його майже до задньої частини.

РУЧКИ

ORIGIN оснащений новою системою змінних ручок: м'якою, гібридною або повністю жорсткою - вибір за вами. Вінги поставляються з встановленими м'якими ручками, але тепер можна налаштувати ручки на власний розсуд.

Вітровий діапазон ORIGIN:
 
Розмір, м2 2,0 2,5 3,0 3,5 4,0 4,5 5,0 5,5
Вага, кг TBC TBC 1,81 1,92 2,06 2,20 2,31 2,5
Швидкість вітру, м/с  17,5+ 15+ 14-19 12,5-17,5 11-16 9-14 7-12,5 6-11


Ваша оцінка