SWING V4

Рейтинг:
100%
SKU
SWING-V4
В наявності

Завдяки своїй стабільності, легкості, маневреності та контролю, наш легендарний SWING є ідеальним крилом для хвиль і даунвінду, і при цьому дозволяє вам максимально ефективно використовувати будь-які умови. Його вражаючий баланс та контроль також роблять його ідеальним крилом для фрірайду.

- Компактна конструкція для легкості та маневреності
- Інтуїтивний та ефективний зліт
- Вражаючий баланс та стійкість, що дозволяє максимально ефективно використовувати хвилі
- Плавне катання без різких прискорень чи надмірної швидкості для легкої їзди.
- HITEX, NANO та HT80 для підвищеної довговічності.
- Оснащений нашою новою системою змінних ручок

Починаючи з 959 €

Четверта версія SWING відрізняється вишуканим дизайном та успадкувала усі зміни STRIKE V4. Завдяки вишуканому дизайну SWING V4 пропонує першокласні відчуття, забезпечуючи при цьому контрольовану швидкість, що дозволяє тримати фоїл під контролем незалежно від умов. Це крило ідеально позиціонується у нашому діапазоні між новим ORIGIN та STRIKE.

Завдяки нашим розробкам у галузі Sail Engineering, новий SWING пропонує відмінний старт при гліссуванні з легким накачуванням завдяки своїй природній гнучкості. Це дозволить кожному райдеру, незалежно від його рівня, використовувати меншу площу поверхні для ще більшої маневреності.

SWING, як і раніше, виграє від компактної конструкції та зменшеного розмаху крил, що робить його виключно легким у маневруванні та серфінгу. Розташування ваших рук також буде оптимальним і ніколи не буде надто високим протягом усієї сесії.

SWING завжди готовий ковзати найменшою хвилею, залишаючись при цьому легким і стабільним у фріплаї. Він чудово тримається в повітрі в нейтральному положенні при поворотах на хвилях і бездоганно літає, дозволяючи вільно використовувати силу хвилі з невеликим опором. Він також негайно генерує енергію і ця миттєва потужність може виявитися вирішальною при виході з хвилі або водному старті.

Пропонуючи ефективну їзду проти вітру, SWING V4 дозволяє насолоджуватися довгими і легкими даунвіндами. SWING більш інтуїтивно зрозумілий і зручний, ніж раніше, і залишається дуже стабільним, легким і збалансованим, зберігаючи при цьому певну плавність тяги. Четверта версія є ідеальним компромісом, пропонуючи продуктивність при повному контролі та певну гнучкість. Він також забезпечує чудовий баланс у всьому діапазоні вітру. Як новачки, так і досвідчені райдери оцінять м'якість та простоту використання.

ДИЗАЙН

SWING V4 використовує всі конструктивні покращення останньої моделі STRIKE.

Центральна стійка тепер повністю пряма, що дозволяє краще контролювати її деформацію та можливе скручування, одночасно зменшуючи опір. Наш інноваційний дифузор навантаження зменшений для зменшення ваги, особливо під час вільного польоту.

Передній край SWING забезпечує певну гнучкість, але не погіршує контроль за сильного вітру. Точне компонування панелей, точне керування навантаженням та шахові шви продовжують забезпечувати винятковий контроль профілю у всьому діапазоні вітру.

Використання HITEX у надувній конструкції, а також NANO та HT80 у куполі забезпечує більшу стійкість до розтягування і, отже, більшу довговічність та характеристики. Ці матеріали також ідеально розподілені, щоб врахувати різний натяг, високий тиск і розподіл ваги у кожній конкретній області, щоб зробити SWING дивовижним крилом для серфінгу та даунвінду.

Невеликі радіальні вирізи зроблені на кінцівках крила та в задній частині стійки для розподілу напруги. Точне вирівнювання волокна траєкторією навантаження означає, що розтягування можна контролювати до небаченого раніше рівня на крилі. Розташований в задній частині стійки дифузор навантаження, виготовлений з панелей з твердого майлару і дакрону, що перекриваються, допомагає підтримувати профіль гладким і ефективним, що забезпечує максимальну стабільність, продуктивність і довговічність.

РУЧКИ

SWING оснащений нашою новою системою змінних ручок: м'якою, гібридною чи жорсткою – вибір за вами. Вінги поставляються з встановленими м'якими ручками, але тепер райдери можуть налаштувати ручки на власний розсуд.

Вітровий діапазон SWING V4:
 
Розмір, м2 2,0 2,5 3,0 3,5 4,0 4,5 5,0 5,5
Вага, кг TBC TBC 1,78 1,93 2,08 2,22 2,37 2,53
Швидкість вітру, м/с  17,5+ 15+ 14-19 12,5-17,5 11-16 9-14 7-12,5 6-11


Ваша оцінка