STRIKE CWC V3

Рейтинг:
100%
SKU
CWC-V3
В наявності

Легкий, компактний і простий у використанні STRIKE CWC V3 - це типова зброя для слабкого вітру. Наше запатентоване крило з 3 стійками виявилося ідеальною концепцією для успішного крила з великою поверхнею, і STRIKE CWC з моменту появи на ринку домінує в вінгфоілінгу при слабкому вітрі. Маючи новий і революційний дизайн, а також новітні технології та матеріали F-ONE, цей CWC V3 дозволить вам з повною впевненістю продемонструвати свої навички вінгфоілінгу в будь-який слабкий вітер.

- Запатентована компактна конструкція забезпечує максимальну потужність при вражаючій маневреності.
- Менший розмах крил забезпечує ефективне накачування і утримує кінчики крил подалі від поверхні води.
- Центральна розпірка малого діаметра дозволяє цим великим поверхням зберігати рекордну вагу.
- Ідеальний баланс полегшує створення вимпельного вітру, збільшуючи при цьому високу продуктивність.
- Нові HITEX та NANO для підвищення довговічності.

Починаючи з 1 014,30 € Звичайна ціна 1 449 €

Для версії CWC V3 ми працювали над трьома областями: матеріали, розміщення цих матеріалів та дизайн для підвищення продуктивності та довговічності.

МАТЕРІАЛИ
Передня кромка і центральна стійка STRIKE CWC V3 виготовлені з матеріалу HITEX 158 г і 178 г. Цей абсолютно новий високоміцний поліестер, ексклюзивний для F-ONE, має відмінну стійкість до розтягування і, отже, більшу довговічність і характеристики.

Центральна стійка тонша в діаметрі завдяки HITEX 158g та її незалежному клапану, який дозволяє краще контролювати тиск. Його поздовжнє посилення допомагає контролювати його форму та опір.

Два центральні сегменти передньої кромки з кожного боку стійки виготовлені з HITEX 178 г, а решта сегментів зі 158 г. Обидва матеріали ідеально розподілені з урахуванням різних напруг, високих тисків та розподілу ваги в цій галузі.

З самого початку ми також зберегли тонкий діаметр передньої кромки на законцівках крила, що забезпечує маневреність, комфорт та ковзання, а також легкість та меншу інерцію.

Зрештою, CWC V3 оснащений нашим новим куполом NANO. Цей інноваційний мікроріпстоп поліестер вагою 55 г використовується на всьому куполі крила. Його перевага полягає в покритті NANO та процесі плазмової обробки, що забезпечує підвищену жорсткість, стійкість до розтягування та розривів, а також довговічність. Завдяки оптимізованим матеріалам та дизайну це крило залишається легким та зручним.

ДИЗАЙН КРИЛА
Завдяки Sail Engineering ми розробили новий дизайн; все було точно продумано, щоб адаптувати форму крила до напруги та нових матеріалів.

Кожна панель CWC V3 точно розрахована на певне навантаження. Передня частина крила складається з горизонтальних панелей, відокремлених вертикальним швом від інноваційних радіальних центральних панелей, які точно повторюють траєкторію кожного навантаження. Задня кромка контролюється вертикальною панеллю. Невеликі радіальні вирізи також виконані на кінцівках крила та на задній частині стійки для розподілу напруги. Точне вирівнювання волокна вздовж шляхів навантаження означає, що розтяг можна контролювати до небаченого раніше рівня на крилі.

Завдяки цьому точному управлінню навантаженням діапазон вітру STRIKE CWC розширений, а діапазон сили вітру, при якому крило почувається ідеально, більше, ніж будь-коли.

Завдяки нашим шаховим швам тканина та її шви працюють краще, зберігаючи гладкий і ефективний профіль, а форма крила, що летить, ніколи не деформується під навантаженням. Контроль профілю ідеальний, а його стабільність чудова, що дозволяє кожному кататися з повним балансом на обох руках та з повним комфортом.

Новий натяг задньої кромки та радіальні вирізи принесли неймовірну продуктивність та контроль. Наш інноваційний дифузор навантаження, розташований на задній частині стійки, виготовлений з панелей з твердого майлару і лавсану, що перекриваються, додатково допомагає підтримувати профіль гладким і ефективним, забезпечуючи максимальну стабільність, продуктивність і довговічність.

Кожне посилення на цьому крилі було переглянуто для забезпечення довговічності та зниження ваги.

РУЧКИ
Щоб ще більше покращити та оптимізувати контроль райдера над крилом, ми посилили наші ручки, зберігши при цьому нашу оригінальну, легшу конструкцію, яка не включає жодних твердих частин, які можуть пошкодити ваше крило, подряпати дошку або вдарити вас. Наші чіпкі, ергономічні та зручні ручки забезпечують деяку гнучкість, тому ваше зап'ястя завжди знаходиться на одній лінії з рукою.

Це також дало можливість спроектувати стійку так, як нам хотілося. Його передня частина опускається прямо на вашу передню руку, а потім піднімається вгору у профіль крила поряд із вашою задньою рукою. Це призводить до більш природного стану при розкритті.

РЕВОЛЮЦІЯ ЛАЙТВІНДУ
Катання при слабкому вітрі ще ніколи не було таким ефективним. Наш патент на концепцію компактного крила (CWC) дозволяє додати більше поверхні до заданого розмаху крила без шкоди для легкості та характеристик. Дві додаткові стійки збільшують поверхню крила без збільшення довжини та діаметра передньої кромки.

Ця специфічна геометрія забезпечує більшу потужність при простоті використання і, отже, легкість при меншому розмаху крил. Компактний контур дозволяє легко отримати неймовірний початок при плануванні та зціджуванні. Маючи високу маневреність і легкість перевертання на воді, CWC V3 дозволяє вам кататися без зусиль, створюючи відчуття, що ви використовуєте 5 м², а кінчики крил природно тримаються подалі від поверхні води.

Зрештою, і без того вражаюча дальність польоту цього крила була покращена, щоб ви могли поглинати пориви вітру, якщо посилиться вітер.

STRIKE CWC V3 доступний у чотирьох розмірах від 6 до 9 м ². Завдяки цьому дизайну, що ідеально підходить для великих площ, цього року ми додали в асортимент 9 м². Цей розмір дозволить райдерам більшої статури максимально використовувати свої можливості при слабкому вітрі.

Покажіть свої речі за допомогою STRIKE CWC V3, який повністю змінить правила гри у дні безвітряної погоди.

Вітровий діапазон STRIKE CWC V3:

Розмір, м2 6 7 8 9
Швидкість вітру, м/с 4,5-10 4-9 3-7,5 3-7
Вага, кг 2,82 3,13 3,40 tbc

Ваша оцінка