Audi e-tron efoil
Очікування, звичайно, високі, коли до будь-якої машини додається таке ім'я, як Audi. Перші враження від електрофоілу Audi e-tron нагадають про витончені технології, які використовуються в розкішних автомобілях Audi.

Німецький фоіл гладкий і при розпакуванні демонструє якість як естетичного, так і практичного дизайну. У порівнянні з «бюджетними» варіантами, такими як Waydoo або SiFly, фоіл e-tron є демонстрацією прекрасної інженерної думки з тактильною елегантністю щогли та крил з карбону. Навіть дошка та інструменти, що входять до комплекту, вражають. Два варіанти дощок, Adventure та Performance, призначені для круїзів або фрістайлу. Обидва можуть бути оснащені однаковими змінними крилами для повільнішого серфінгу та катання для новачків або для більш швидких сесій з більшою маневреністю. Загалом, Aerofoils носить ім'я Audi цілком доречно у приголомшливій сфері електрофоілінгу.

Німецьку інженерію можна побачити і відчути у всіх аспектах конструкції та функціональності цього крил, що підкреслюється кольоровим дисплеєм з високою роздільною здатністю, що містить дані, вбудовані в ручний контролер.

Audi E-tron efoil

Характеристики та особливості

Ідеально підходить: від середнього до просунутого рівня
Висота щогли: 80 см
Вага дошки: 9,5 кг Adventure та 8,5 кг Perfomance
Вага акумулятора: 19,4 кг
Час заряджання: 120 хвилин (швидка зарядка), 5 годин 30 хвилин (повільна зарядка)
Аксесуари в комплекті: сумка для транспортування, зарядний пристрій, акумулятор, ручний контролер, дошка, щогла, крила та реактивний двигун.
Час польоту: до 2 годин

Aerofoils: Audi e-tron efoil

Засновники Aerofoils Франц Хофманн, колишній інженер AUDI, та Крістіан Реслер, який має досвід роботи в аеронавтиці, об'єднали свої індивідуальні навички для розробки високопродуктивного крила з акцентом на безпеку.

Ці принципи очевидні в AUDI e-tron efoil від Aerofoils, що видно в обтічному, повністю екранованому реактивному двигуні. Це також надає цьому крилу гладкого зовнішнього вигляду і забезпечує більш тиху роботу з мінімальним опором.

Adventure – це велика дошка висотою 176 см та об'ємом 103 літри. Це робить його більш ідеальним для менш досвідчених райдерів та важчих людей.

Значно менша дошка Performance має розміри 153 см та об'єм 83 літри, що забезпечує меншу плавучість при старті.

Обидві дошки прикріплені до однієї з найдовших щогл у галузі завдовжки 80 см із водометом, який може розвивати максимальну швидкість 50 км/год. Ми були більш ніж щасливі, катаючись зі швидкістю 40 км/год.

Літій-іонний акумулятор ємністю 44,25 Ач (2,23 кВтг) - один з найлегших за потужністю та вагою, яку ви можете знайти. На папері Aerofoils заявляє про дві години їзди, але для більшості сесій ви можете очікувати щось близько півтори години.

Дві застібки верхнього батарейного відсіку, що замикаються, не заважають вашим ногам і забезпечують герметичність внутрішніх компонентів навіть при попаданні бризок або навіть при перевертанні у воді.

AUDI e-tron подарує вам політ
Ретельно протестований у випробувальній лабораторії AUDI і натхненний конструкцією літаків, AUDI e-tron Foil є чудовою машиною, починаючи з компактної конструкції невеликого реактивного двигуна і закінчуючи дизайном пакувальних матеріалів.

Електрофоіл AUDI e-tron просто відчувається як продукт преміум-класу завдяки своєму елегантному ручному контролеру з високою роздільною здатністю, дизайном крил і ретельно продуманим корпусом, який піднімає м'яку платформу в піднесене положення, щоб ви могли знайти ідеальну стійку, не замислюючись.

AUDI e-tron efoil, що позиціонується як один з найбезпечніших електричних фоілів в галузі, є ідеальною машиною, що дозволяє насолодитися кращим з того, що пропонує це хобі, що росте. Ви знайдете додатковий спокій, знаючи, що навіть якщо ви випадково вдаритеся об двигун, перебуваючи у воді, контакту з крильчаткою не буде. На відміну від відкритих гвинтових двигунів.

Однак зворотним боком реактивних двигунів є те, що вони не забезпечують такий же миттєвий момент, що крутить. Але тяга e-tron досить сильна, щоб легко підняти із води райдера вагою 100 кг.

Розмір 103л для дошки більшого розміру Adventure та 83л для дошки меншого розміру Performance забезпечують райдерам будь-якої ваги та рівня підготовки достатню підтримку, що дозволяє легко встати на ноги та легко літати по воді.

Зрештою, дошка Performance має перевагу кращої портативності та маневреності, тоді як Adventure пропонує більш легкий досвід, і її буде легше уявити непосвяченим.

Audi e-tron efoil

Преміум-почуття


З першого погляду (навіть по упаковці) легко побачити, що при створенні AUDI e-tron efoil команда Aerofoils думала про розкіш та передові технології. Привабливі кольорові візерунки та гладкі напрямні з характерною м'якою платформою у крокодиловому стилі забезпечують зручне розташування ніг. Хоча варто відзначити, що незаймані залишки карбону на вилицях та корпусі матимуть сліди використання. Можливо навіть швидше, ніж інші дошки, але ми думаємо, що при необхідності їх можна буде підправити в кузовному цеху Audi.

Фактично, компанія Aerofoils рекомендує використовувати пухирчасту плівку навколо дошки, а також сумку для транспортування при її переміщенні, щоб краще захистити ваші інвестиції. Враховуючи, наскільки важким є транспортування електрофоїлу з дошкою у сумці та великою сумкою для щогли та крил, це помітний компроміс, про який слід пам'ятати.

Як вони їдуть?

Дуже добре і дуже гладко, як для великих моделей електрофоїлів! Високотехнологічний ручний контролер AUDI e-tron напрочуд чуйний, з менш різкими змінами швидкості при натисканні на курок. І надає райдерам три різні профілі поїздки, а також безліч даних як в режимі реального часу, так і після поїздки.

Найкраща статистика для новачків та досвідчених райдерів – це дані про час польоту. Він показує, у відсотках, скільки часу витрачається на плавання на поверхні води, а не на пурхання на поверхні води.

Літій-іонна батарея забезпечує достатню потужність, але водомети, хоч і безпечніші, при зльоті трохи повільніше порівняно з двигунами з відкритими гвинтами. Гвинти забезпечують більший початковий момент, що крутить, ніж закриті реактивні двигуни. Двигун Vinga від Awake є винятком через свій більший розмір.

У e-tron є кілька варіантів крил, розрахованих на різні рівні продуктивності та довжини. Більший Freeride 1350 дозволяє літати на нижчих швидкостях, що робить його найкращим варіантом для новачків. Aerfoils також має проміжне крило Freeride 1100, яке трохи коротше, ніж у 1350, і дає райдерам грайливіше і вільніше відчуття від крил.

Для любителів гострих відчуттів та швидкісних гонок Freerace 900 пропонує найвищі швидкості та найширший діапазон рухів, що дозволяє виконувати круті та швидкі повороти з найкоротшим крилом.

AUDI e-tron efoil також є одним із найлегших електрофоїлів з погляду ваги, включаючи батарею; його вага складає всього 32 кг, що робить його дуже простим у перенесенні та обігу. Мала вага досягається завдяки конструкції з карбоновою дошкою, легкою щоглою і тонкою, повністю екранованою крильчаткою.

Довга щогла довжиною 80 см на перший погляд може здатися зайвою, але вона дає вам набагато більше часу польоту в порівнянні з короткою щоглою. З більш довгою щоглою у вас буде більше часу та простору, щоб плавати над водою під час їзди, на відміну від машин із більш короткими щоглами, які часто можуть прориватися крізь воду та змушувати вас частіше занурюватися назад.

Довша щогла має чітко виражений нахил вперед на висоті 80 см з легкого матеріалу. Така довжина дозволить збільшити радіус повороту та літати над неспокійною водою. Проте менш досвідченим райдерам це буде трохи складно.

Літій-іонна батарея ємністю 44,25 Аг (2,23 кВтг) зосереджена в основному у вазі, і хоча вона легша за вагою, вона, як і раніше, забезпечує великий запас ходу до 40 км і середній час їзди від 90-120 хвилин.

На бурхливій воді ви матимете справу тільки з неспокійними хвилями, коли набираєте швидкість і встаєте, а потім плавно пливете, коли плануєте над водою. Повністю екранований реактивний двигун та елегантний дизайн є ключовими компонентами, які роблять цей електрофоїл найвищим за якістю.

Двигун електрофоілу e-tron є системою з крильчаткою найменшого діаметру, яку ми коли-небудь бачили, і хоча він не забезпечує швидкого зльоту, як крила з відкритим гвинтом, його розмір не обмежує швидкість їзди та продуктивність.

Безредукторний водометний привід забезпечує тихий і плавний хід від початку до кінця, навіть при невеликому натисканні на курок замість різкої зупинки, як при відкритому пропелері. Крім того, наявність повністю екранованого водометного приводу означає, що райдери мають менше шансів отримати доступ до гострих частин його внутрішньої частини.

Audi e-tron efoil

Продуктивність

AUDI e-tron efoil не розчаровує, коли справа стосується ходових якостей. Крила з високим аспектом, які на даний момент представлені у трьох варіантах (FreeRide 1350 та 1100 та FreeRace 900), створені для того, щоб надати вам широкий спектр можливих варіантів катання, які підходять для всіх рівнів кваліфікації.

Реактивний рух, натхненний літаками
Екранована струменева крильчатка невеликого діаметру забезпечує мінімальний опір лобовому опору та підвищену енергоефективність, що забезпечує райдерам чуйну та дуже захоплюючу їзду, яка триває годинами.

Електронний привід повністю інтегрований, тому налаштування не складає труднощів. Якщо у вас виникнуть проблеми з двигуном, його можна легко замінити при необхідності.

Літій-іонний акумулятор AUDI e-tron ємністю 44,25 Аг (2,23 кВтг) спроектований з урахуванням довговічності та простоти установки, як і акумулятори Fliteboard. Він з'єднується із дошкою, розміщуючи її під люком у зручному місці. Є два кабелі живлення і кабель передачі даних, які кріпляться всього за пару клацань миші. Акумулятор важкий, але легше, ніж більшість акумуляторів електрофоїлів, і має самоконтроль, що запобігає перегріву.

Сучасний ручний контролер
Двигун e-tron знаходиться в заблокованому режимі, тому якщо ви випадково натиснете на курок ручного контролера, коли йдете з ним або підіймаєтеся на нього, двигун не запуститься. Автоматичне блокування легко розблокується одним натисканням кнопки на ручному контролері, який оснащений красивим кольоровим дисплеєм з високою роздільною здатністю, що читається навіть при сонячному світлі.

Контролер буде плавати, якщо його випадково впустити у воду. Він завантажується такими даними, як час автономної роботи акумулятора плати та ручного контролера, відстеження поїздки за допомогою GPS та гіроскопа, час, ваша швидкість та рівень потужності, позначені певним колірним колом.

Існує три профілю потужності, кожен з яких має 10 підрівнів, тому ви можете вибрати Smooth Ride (синє колесо), Gonna Fly (зелене колесо) або Rocket Ride (червоне колесо) залежно від вашого смаку. будь-який стиль та рівень комфорту.

А коли ви закінчите поїздку, ви зможете переглянути всю статистику своєї поїздки через підключену програму. Він відстежує загальну відстань поїздки, середню та максимальну швидкість протягом усієї поїздки, а також ємність акумулятора, щоб бути в курсі стану вашої системи.

Нам подобається той факт, що Aerofoils не вимагає додаток, щоб активувати фоїл.

Найбезпечніший двигун
Компанія Aerofoil створила повністю екрановану систему реактивного двигуна, яка є однією з найбезпечніших у галузі. Його невеликий діаметр, вбудована конструкція та повністю закритий гребний гвинт не завдають шкоди у воді.

Фоїл AUDI e-tron прагне стати найбезпечнішим на ринку. Хоча інші гравці преміум-класу, такі як Flite, Lift та Awake, заявляють про аналогічні стандарти для своїх варіантів з реактивними двигунами, це не означає, що політ на фоїлі такий простий та безпечний, як рекламується.

Ми визнаємо, що водомети з меншою ймовірністю завдадуть шкоди, ніж відкриті пропелери, але в цілому слід поважати електрофоїли. Це важкі машини, що швидко рухаються, які можуть завдати шкоди, якщо ними неправильно керувати.

Літій-іонна батарея ємністю 44,25 Ач (2,23 кВтг), що живить реактивний двигун, автоматично регулює внутрішні налаштування для усунення будь-яких проблем до їх виникнення, тому ви не потрапите в біду надто далеко від берега.

Плавучість для початківців
AUDI e-tron efoil має достатню плавучість: дошки Adventure та Performance дуже плавучі, їх об'єм становить 103 л та 83 л відповідно. Наявність дошки з великою кількістю дощок дає райдерам будь-якого більшого розміру та ваги можливість спливти та легше приступити до фойлінгу. Він також забезпечує максимальний комфорт і впевненість райдерам-початківцям, які все ще вчаться маневрувати.

Audi e-tron efoil

Аксесуари

AUDI e-tron efoil від Aerofoil повністю оснащений усім необхідним для занурення у воду з упаковки. Але якщо ви хочете змінити свою їзду з суперстабільною на більш маневрену та грайливу. Aerofoil пропонує три різні набори крил, які легко взаємозамінні, щоб забезпечити політ, що відповідає вашим потребам.

Aerofoil має комплекти крильчаток, які ви можете придбати, якщо ваша пошкодиться, а також можливість придбати змінні ручні контролери, крила стабілізатора та батареї. Вони також мають класну футболку і капелюх, якщо ви хочете представити бренд за межами води.

Паралельне порівняння конкурентів

На відміну від конкурентів у галузі, таких як Vinga 3 від Awake та Lift 3 Foil, які мають однакові розміри дощок та ходові якості, AUDI e-tron Foil від Aerofoil відповідає їх надійності та стилю їзди.

Порівняно з Awake Vinga 3, E-tron такий же плавучий, має той же двигун із реактивною крильчаткою, та їх ціни знаходяться на одному рівні. Єдиними реальними відмінностями є технологія Click-to-Ride та стандартний аналоговий дисплей, який є у Vinga.

Lift 3 Foil - це скоріше стандартна конструкція з екранованим зовнішнім пропелером, який розташований трохи вище на щоглі та має стандартний аналоговий дисплей. На наш погляд, AUDI e-tron виглядає трохи естетичніше в порівнянні з електрофоїлами такими як Lift 3.

Дивлячись на те, як Aerofoil розвивалася як концепція, вражає те, як вона насправді працює. Дизайн Audi Activesphere, що поєднує водні види спорту з автомобілями, надає додаткового імпульсу способу життя, естетично приємної переваги, яка унікально розташована в розкішній частині підводного плавання.

Вартий того?

Враховуючи справжню безпеку та вдосконалені інструменти, такі як AUDI e-tron handset, що надає дані про поїздку та продуктивність у режимі реального часу, електрофоіл AUDI e-tron пропонує наступні інноваційні кроки в індустрії електрофоїлів. Його більш висока ціна відбиває технологічні досягнення, а також сучасну конструкцію, дизайн та продуктивність.

Якщо у вас є бюджет, AUDI e-tron вразить вас, коли ви його побачите, і дозволить вам літати по воді стильно і в гарній формі.