Як вибрати моноблочний стабілізатор

Вибір правильного моноблочного стабілізатора має вирішальне значення для вашого фоілу сетапа, оскільки стабілізатор, безсумнівно, впливає на поведінку всього фоіла і впливає на ваше катання. Проста зміна стабілізатора може призвести до того, що ваш сетап поводитиметься зовсім по-іншому і принесе нові відчуття та продуктивність.

Ось наш посібник, який допоможе вам вибрати F-ONE Monobloc Tail. Так само, як коли справа доходить до вибору переднього крила, ваше рішення залежатиме від вашого рівня навичок, вашої ваги, умов та обраної вами програми.

Чому моноблочний стабілізатор?

Наші моноблочні стабілізатори поєднують у собі стабілізатор та задню частину фюзеляжу. Ця моноблочна конструкція підвищує жорсткість та ефективність потоку за рахунок виключення з'єднань та забезпечення більш обтічної конструкції. Це поєднання преміум-класу зробить будь-який фоїл більш реактивним, стабільним та швидким. Воно також видаляє два гвинти, щоб ви могли швидше опинитися на воді.

У наших моноблочних стабілізаторах є кілька основних принципів. Загалом стабілізатори з більшою поверхнею забезпечують більшу стійкість, доступність і на них легше їздити, але у них підвищений опір. Найменші стабілізатори швидше і маневреніше, але трохи менш стійкі.

При тій же робочій поверхні коротший фюзеляж призведе до більш крутих поворотів. Однак з точки зору маневреності та ефективності вигідніше вибрати стабілізатор меншого розміру. У свою чергу, ми адаптували вам довжину фюзеляжу, щоб фоіл не смикався, тобто не був чутливий до тангажу. Прагнучи максимальної ефективності, наші новітні моноблочні стабілізатори, як правило, мають менші крила і більш довгий фюзеляж для більш рівномірного балансу, меншого опору та покращеної стійкості по тангажу.

Загалом, вибираючи моноблочний стабілізатор, майте на увазі, що стабілізатори меншого розміру працюватимуть краще на більш високих швидкостях, а стабілізатори більшого розміру ефективніші на нижчих швидкостях. Зрештою все залежить від того, що ви робите, і, можливо, варто спробувати різні варіанти, щоб побачити, наскільки сильно стабілізатори впливає на ваше переднє крило.

 

Наша лінійка моноблочних стабілізаторів

В даний час наш асортимент розділений на чотири різні моделі: Carving , Carving W , Downwind (DW) та Pumping. Вони бувають різних розмірів, які ви можете поєднувати з типом статури, обраною дисципліною або ступенем стабільності, яку ви шукаєте.

 

 

Monobloc Tail Carving

Завдяки тонкому профілю та вищій аспектності модель Carving – це те, що вам потрібно, якщо вам потрібна швидкість та маневреність. Ці моноблочні стабілізатори забезпечать більш вільне та швидке відчуття, а також швидший темп пампінгу. Всі розміри оснащені гребенями на законцівках крила для зменшення індукованого опору та покращення загальних характеристик та маневреності.

Профіль Carving досить потужний та забезпечує відмінний пампінг та лоу енд. Це зброя вибору для серферів, яким потрібно повернутися до вершини, або фойлерів, яким потрібен комфортний низ.

Найменші розміри виграють від нового профілю, що призводить до усунення стійки трохи назад. У свою чергу, це допоможе вам максимально наблизитись до відчуття чистого серфінгу з більшою швидкістю та кращим контролем фоїлу в кишені. Подовжений фюзеляж забезпечує стійкість та дозволяє різко входити в повороти.

Доступні розміри: XXS 200 см², XXS 200 см², XS 160 см² та XS 140 см².

 

Как выбрать моноблочный хвост

 

Monobloc Tail Carving W

Профіль Carving W був створений для забезпечення максимально можливої ​​стійкості по тангажу та стабільної підйомної сили. Незалежно від швидкості, незалежно від того, наскільки сильно ви натискаєте на карви, стабілізатори Carving W триматимуться і залишатимуться стабільними. Ці стабілізатори трохи складніше пампити, і, отже, вони більше орієнтовані на вінг та тау-ін.

Ці стабілізатори створені для вінгфоілерів, яким потрібні вищі швидкості та потужніші повороти. Завдяки новому профілю, зменшеній площі поверхні та довшому фюзеляжу вони забезпечують найкращий можливий баланс між передньою та задньою ногою та постійний ліфт.

Доступні розміри: XS 161 см² та XS 141 см².

 

 

Monobloc Tail DW

Monobloc Tail DW забезпечує покращену швидкість, а також більшу стабільність та проекцію вперед, тому ви можете працювати краще та менше втомлюватися. Вони ідеально підходять для з'єднання хвиль і значно підвищують ефективність та задоволення від катання за вітром.

Найменші розміри виграють від довшого фюзеляжу, що забезпечує стійкість по тангажу та кращу проекцію вперед, що є великою перевагою в умовах сильного вітру, коли крило долає нерівності без трясіння та надмірної потужності.

Завдяки тонкій і оптимізованій конструкції, що забезпечує мінімальний опір, ці моноблочні хвости роблять фоїл більш грайливим, дозволяючи краще з'єднувати нерівності і отримувати більше задоволення від карвінгу

 

 

Monobloc Tail Pumping

Як випливає з назви, цей моноблочний стабілізатор призначений для пампфоілінгу та докстарту. Він ідеально поєднується з нашим фоїлом JAM. Завдяки співвідношенню сторін 7,6 та великої площі поверхні цей хвіст забезпечує винятковий пампінг та фантастичний глайд.

Кут стабілізатора був спеціально розроблений для оптимізації рівномірного розподілу ваги на передні та задні ноги, зниження стомлюваності та підвищення витривалості при пампінгу.

Доступний розмір: XXS 200 см ².

 

В цілому наша лінійка стабілізаторів Monobloc Tail була створена з урахуванням принципу «plug and play», щоб кожне переднє крило і хвіст мали збалансовану поведінку при правильному з'єднанні один з одним. Для кожного нашого переднього крила є як мінімум одий стабілізатор, рекомендований як перший вибір, а також ми додали другорядні пропозиції, які актуальні в залежності від рівня райдера та обраної дисципліни.