AUDI E-TRON eFoil

SKU
E-TRON
В наявності

Фоіл AUDI E-TRON є еталоном безпеки та продуктивності. Завдяки 2 годинам автономної роботи, максимальній швидкості 50 км/год і повністю екранованій високоефективній крильчатці ви буквально літатимете над водою.

Починаючи з 15 769 €

У комплект входить:
Дошка, привід, комплект крил, акумулятор, зарядний пристрій, пульт дистанційного керування, корпус плати, привод та корпус крила.

Adventure:
Об'єм: 103л
Розміри: 1,76 х 0,72 х 0,15 м.
Вага комплекту: 33 кг.
Вага райдера: до 100 кг.

Perfomance:
Об'єм: 83л
Розміри: 1,53 х 0,67 х 0,15 м.
Вага комплекту: 32 кг.
Вага райдера: до 90 кг.

Competition:
Об'єм: 73л
Розміри: 1,35 х 0,63 х 0,15 м.
Вага комплекту: 31 кг.
Вага райдера: до 80 кг.


Рух
Наша надтонка силова установка забезпечує мінімальний опір та максимальне задоволення. Електронний привід повністю інтегрований у фюзеляж гідрофоїлу та штовхає крило безпосередньо. Це забезпечує більшу стійкість та можливість проходження більш крутих поворотів. Підвищена безпека, оскільки до частин, що обертаються, не можна доторкнутися. Ми послідовно розробляли нашу трансмісію без коробки. Наша система прямого електронного приводу є особливо надійною і не вимагає особливого обслуговування. крильчатка та сопло можуть бути замінені самим райдером.

Пульт керування
Розумні функції допоможуть вам налаштувати свій стиль та контролювати швидкість. Виберіть свій рівень, щоб адаптувати налаштування до своїх особистих навичок і перевіряти всі дані на чіткому кольоровому дисплеї з найвищою роздільною здатністю на ринку.

Батарея
Наші високопродуктивні елементи забезпечують велику дальність дії (до 40 км.) при невеликій вазі. Будучи серцем нашого е-фоїлу, батарея, що самоконтролюється, не просто пасивно інтегрована в систему, але і вміло підключена до неї. Ми використовуємо дані для ідеального налаштування системи та виявлення проблем до їх виникнення. Завдяки додатковому радіомодулю ви ніколи не втратите зв'язок.

Competition

В основі Audi e-tron Foil COMEPTITION лежить тонко вивірений баланс між компактною маневреністю та безкомпромісною функціональністю. Завдяки ретельно продуманому об'єму 73 л ця дошка забезпечує ідеальну рівновагу, пропонуючи виняткову маневреність завдяки покращеній поверхні ковзання та покращеному профілю рокера для плавного зльоту. Новий V-подібний корпус забезпечує швидке, чуйне керування та стійкість, які піднімуть ваші навички на нову висоту.

Створений для досягнення успіху в екстремальних умовах зі збільшеним переднім об'ємом для стабільного зльоту, COMPETITION оснащений спеціальними позбавленнями, що забезпечують надійний контроль навіть у найскладніших ситуаціях. Для тих, хто хоче вивести свої повітряні маневри на новий рівень, додаткові ремінці для ніг, що настроюються, забезпечують індивідуальну підтримку, дозволяючи розсунути межі можливого на воді.

Витончений дизайн, COMPETITION оснащений додатковими ручками, які зберігають обтічний зовнішній вигляд дошки, забезпечуючи при цьому додаткову зручність. Подушечка з мікроточками, свідчення продуманого дизайну, покращує зчеплення з дошкою, забезпечуючи чудове зчеплення та стійкість, гарантуючи, що ви контролюватимете ситуацію під час кожної поїздки.

COMPETITION може похвалитися яскравим карбоновим камуфляжем, який не тільки привертає увагу, а й втілює суть швидкості та точності. Поєднання карбону зі стратегічними посиленнями Innegra створює легку, але напрочуд міцну дошку, призначену для того, щоб витримувати суворі умови змагання.

Розроблений з високою точністю, COMPETITION має оптимізований кут нахилу щогли, що гарантує нейтральне та збалансоване розміщення дошки. Незалежно від того, чи мчитеся по прямій трасі або проходите повороти, ця дошка гарантує, що ви збережете повний контроль і випередите конкурентів.

Підвищіть свою конкурентну перевагу з Audi e-tron COMPETITION. Настав час дати нове визначення продуктивності та залишити свій слід на воді. Розкрийте свій потенціал катання сьогодні.

Ваша оцінка