ROCKET SURF V5

SKU
ROCKET-SURF
В наявності

ROCKET SURF, спеціально розроблена для фоїл серфінгу, є компактною дошкою в лінійці. Її конструкція гарантує, що ви зможете веслувати, злітати, пампити та карвити з максимальним контролем та з легкістю ловити хвилі. Жорстка та легка конструкція робить дошку та фоїл надзвичайно чуйними, тому ви можете малювати лінії так, як хочете.

  • Удосконалена форма для покращення відштовхування та зручності веслування.
  • Надзвичайно чуйна
  • Повний контроль під час пампінгу та карвінгу
  • Висока продуктивність під час польоту
Починаючи з 1 089 €

ROCKET SURF дуже збалансована і маневрена на всіх етапах фоїлу серфінгу, допомагаючи ловити будь-які хвилі. Ця дошка чуйна, стійка, на ній легко відштовхуватись і вона забезпечує неймовірний контроль протягом усієї сесії.

ROCKET SURF тепер трохи вже й довша, зберігаючи при цьому свою позачасову форму, щоб передати найчистіші відчуття від серфінгу. Ця дошка грайлива та легко маневрена завдяки компактній формі.

Пропорційний контур забезпечує рівномірний розподіл обсягу, що, своєю чергою, забезпечує стабільність як у воді, так і в повітрі. Ми розмістили максимальний об'єм під грудьми райдера, щоб полегшити веслування та зліт. Рокер також був відрегульований для покращення балансу передньої та задньої частини та покращення насосної здатності.

Новий сквош-тейл дозволяє нахилятися під максимальним кутом під час поворотів, зберігаючи повний контроль, не торкаючись води. Подвійний конкейв забезпечує легкий реліз, навіть якщо дошка торкається води під час польоту. Виражена сходинка на корпусі та скоси також допомагають звільнитися від води та зменшують тертя для покращення зльоту та сильнішого прискорення.

Конкейв знижує центр ваги і наближає ступні до фоїлу, що дозволяє зайняти природне становище і краще контролювати дошку повітря. Це також допомагає рухати колінами та ступнями та вставати під час зльоту.

Бамбукова конструкція та бамбукове посилення на деці створюють дуже міцну, довговічну та легку оболонку з усіх боків.

Розмірний ряд ROCKET SURF був переглянутий і тепер включає шість розмірів: від 43 (25 л) до 411 (40 л). Ми також пропонуємо нові розміри з різним співвідношенням довжини та обсягу: 4'3+ та 4'5+. Ці дві дошки ширші і, насамперед, товщі, щоб запропонувати альтернативу з великим обсягом за тієї ж довжини для райдерів, яким не потрібно багато веслувати. Отже, вони можуть використовувати меншу довжину при тому самому обсязі.

Всі дошки оснащені повним педом та системою Twin-Tracks для сумісності з фоїлом. З цього року ROCKET SURF не включає заставні стрепи.

 

Розмір  Розміри (см) Об'єм (л) Вага (кг)
4'3 129,5 x 44,5 x 6,3 25 3,3
4'3+ 129,5 x 45,7 x 6,9 28 3,4
4'5 134,5 x 45,7 x 6,6 28 3,5
4'5+ 134,5 x 48,2 x 7,2 32 3,6
4'7 139,5 x 48,2 x 7,5 34 3,7
4'11 150 x 51 x 7,7 40 4,0

 

 

Ваша оцінка