ROCKET WING CARBON V4

SKU
ROCKET-WING-CARBON-V4
В наявності

ROCKET WING CARBON була спеціально розроблена для виконання найсміливіших трюків. Тепер вона має нову форму, що забезпечує неймовірну стійкість, відмінний баланс тангажу, а також легкий та швидкий зліт.

  • Нова форма для чудового балансу та легшого зльоту
  • Оптимізований розподіл об'єму для більшої стійкості
  • Жорстка, дуже чутлива та маневрена
  • Карбонова конструкція, адаптована до обмежень при виконанні трюків
Починаючи з 2 079 €

Нові дошки ROCKET WING CARBON поєднують у собі всі переваги стандартних ROCKET WING. Завдяки чудовій стійкості, плавному переходу в політ і дуже ефективному пампінгу вони забезпечують інтуїтивно зрозумілий досвід роботи з вінгом.

Найголовніше, що карбонова конструкція надає цим дошкам високу стійкість, зберігаючи при цьому легку вагу і, таким чином, ідеально адаптована до обмежень, пов'язаних із виконанням трюків.

У польоті дошка виграє від оптимізованого балансу тангажу з допомогою збільшеного кута корпусу. На низьких швидкостях вона дуже стабільна, не пірнає і різко не сповільнюється під час приземлення. Зліт дуже ефективний завдяки покращеному прискоренню, що полегшує початок гліссування.

Нові дошки ROCKET WING CARBON були покращені практично у всіх аспектах. При тій же довжині вони мають набагато більший об'єм, що дозволить вам мати дошку меншого розміру при тому ж обсязі. Куполоподібний ніс додає об'єм спереду для легкого та впевненого водного старту, а втоплена дека наближає вас до фоілу для більшого контролю. Контури та невелика довжина роблять дошку маневреною, з відмінними здібностями до карвінгу та легким обертанням.

Контури хвоста і носа були перероблені та обтічні для більшої стійкості, а рокер, більш виражений на носі, допомагає краще орієнтуватися в польоті та рано гліссувати з більш швидкими прискореннями.

Гострий скошений профіль рейлів і подвійна конкейв допоможуть вам миттєво піднятися і полетіти, і ви не втрачатимете рівновагу при випадковому ударі об воду або під час приземлення. Дошка також має виражену сходинку біля хвоста, що допомагає зменшує тертя для покращення зльоту та знижує уповільнення під час приземлення.

ROCKET WING CARBON тепер доступна в п'яти розмірах: 4'4, 4'6, 4'8, 5'0 та 5'3. Ця лінійка в основному призначена для сучасних, технічних райдерів, яким потрібна дошка, яка підніме їх на нові висоти у фрістайлі або фрірайді. Всі вони оснащені повним килимком, закладними для трьох стрепів та системою Twin-Tracks.

 

Розмір дошки Розміри (см) Об'єм (л) Вага (кг)
4'4 132 x 53,5 47  
4'6 137 x 55 52  
4'8 142 x 57 60  
5'0 152,5 x 60 70  
5'3 160 x 63,5 85  

 

 

Ваша оцінка