ROCKET SURF V3

SKU
ROCKET-SURF-V3
В наявності

Лінійка F-ONE Rocket Surf, створена виключно для серф фоілінгу, поєднує у собі всі особливості шейпа дошки, які допоможуть максимально ефективно використовувати фоїл.

- Ексклюзивні дошки для фоілсерфінгу
- Легкий зліт і максимальна свобода у польоті
- Оснащені системою Twin Tracks

Починаючи з 599 € Звичайна ціна 999 €

Опинившись у повітрі, коротша довжина дошки дає більшу свободу і можливості.

Проте дошці необхідний достатній обсяг, щоб полегшити зліт. Тому Rocket Surf має якнайбільше обсягу при мінімальній довжині дошки. В результаті лінійка дощок включає 4 розміри: 4'2 (28 л) - 4'6 (33л) - 5'0 (38л) - 5'6 (43 л)

Існує розмір для кожного та будь-якого рівня: від компактного розміру 4'2, призначеного для експертів, до 5'0, який має об'єм та ширину, що підходять для навчання.

Паралельні рейли та більш плоский рокер у центрі дошки компенсують легкий та ранній зліт. Характерний вигин рокера ближче до хвоста допомагає з релізом та пампінгом.

Контур зберігає ширину до носа дошки, щоб ці короткі дошки були зручними для райдера.

Всі дошки оснащені системою Twin Tracks для приєднання будь-якого фоїла з 4-болтовою верхньою пластиною.

Rocket Surf побудовані з легкого та міцного бамбукового багатошарового ламінату навколо легкого сердечника з EPS, завдяки чому досягається відмінне співвідношення опору та ваги. Дошки поставляються з хвостовою накладкою, у той час як передня накладка входить до комплекту аксесуарів, які можна встановлювати або не встановлювати залежно від особистих переваг.

Ваша оцінка