ROCKET WING V3

SKU
ROCKET-WING-V3
В наявності

Дошки ROCKET WING - це ідеальний вибір дошки для вінгфоїлу. Спеціально розроблені для задоволення потреб цього виду спорту, вони довговічні, надійні, зручні у використанні та надзвичайно стабільні.

- Інтуїтивно зрозумілі та продуктивні
- Оптимізований розподіл обсягу з новою злегка увігнутою декою
- Скошені рейли та подвійний увігнутий конкейв для легкого зльоту та відновлення після приземлення.
- Чуйні та маневрені

 

Починаючи з 909,30 € Звичайна ціна 1 299 €

Вся лінійка ROCKET WING дозволить будь-якому райдеру випробувати хвилюючі свободу та відчуття від вінгфоїлінгу. Їх розміри та форми унікальні та специфічні для даного виду спорту. Наші дошки ROCKET WING забезпечать вам найкраще використання вашого вінгу та фоїлу, а також допоможуть вам краще кататись на хвилях, а також з'єднувати хвилі. Велика різноманітність обсягів та розмірів у всьому асортименті, поза сумнівом, задовольнить усіх райдерів.

ROCKET WING – ідеальні дошки для вдосконалення. Використовуючи конструкцію Full Bamboo, вони були одними з перших на ринку, створених спеціально для вінгфоілінгу. Компактні та легкі, вони забезпечують стійкість з боку в бік, покращену чуйність, легкий та плавний перехід у політ та ефективне прокачування.

Дошки постійно покращувалися з часом. Тепер вони мають більш увігнуту деку, що забезпечує додатковий комфорт та контроль. Лінія прогресивного рокера трохи пряміша для кращої стійкості в польоті. Гострий скошений профіль рейлу і подвійна увігнута форма корпусу допоможуть вам швидко піднятися і злетіти і дадуть вам впасти при ударі об воду або під час приземлення. Розподіл обсягу було переглянуто для більшої плавучості, а більш коротка довжина роблять дошку маневреною та легкою для повороту.

Розмірну лінійку було оптимізовано та розширено, щоб задовольнити практично кожного райдера.

4'4 та 4'8 дуже маневрені та легкі, що робить їх ідеальними для просунутих райдерів, які шукають продуктивність та відчуття при сильному вітрі. Вони також ідеально підходять для фрістайлу, а також для невеликих та легких райдерів. Вони поставляються з повним килимком, закладними для трьох стрепів та системою Twin-Tracks.

Розміри 5'0, 5'3 та 5'5 дійсно універсальні. Вони чудово підходять для райдерів із середнім рівнем або для новачків, які вже мають деякі знання та підготовку в інших дисциплінах. Їхня маневреність і карвінговий потенціал просто фантастичні. Пампить легко навіть в умовах слабкого вітру, і вони дають райдерам багато можливостей для вдосконалення. Вони оснащені повним килимком, нижньою ручкою для зручного перенесення дошки у воду та з води, закладеними для трьох стрепів та системою Twin-Tracks.

5'10, 6'0 і 6'4 вселяють впевненість і ідеально підходять для початківців. Більший об'єм дає легший зліт, неймовірну стабільність та приголомшливі відчуття із самого початку. Вони також ідеально підходять для більш важких райдерів або тих, хто орієнтується на слабкий вітер. Вони оснащені повним килимком, нижньою ручкою для зручного перенесення дошки у воду та з води та системою Twin-Tracks.

Міцні та легкі дошки ROCKET WING відкриють безліч можливостей на воді. Це ідеальні дошки для прогресу в спорті, і вони стануть вашим ідеальним партнером у всіх пригодах з вінгом.

 

Розмір  Розміри (см) Об'єм (л) Вага (кг) Стрепи
4'4 132 x 53,5 40 4,4 Так
4'8 142 x 56 50 4,9 Так
5'0 152.5 x 58.5 60 5,5 Так
5'3 160 x 63.5 75 6,1 Так
5'5 165 x 68.5 88 6,6 Так
5'10 178 x 73.5 105 7,2 Ні
6'0 183 x 76 120 7,4 Ні
6'4 193 x 81,5 140 7,9 Ні

 

 

Ваша оцінка