CARBON MAST 14 HM

Рейтинг:
100%
SKU
CARBON-MAST-HM
В наявності

Справжній шедевр композитної майстерності та дизайну F-ONE HM CARBON MAST 14 змінить ваш досвід фоілінгу. Розсікайте воду і насолоджуйтесь найчистішим ковзанням завдяки ультратонкому профілю, повністю моноблочній структурі та конструкції з високомодульного карбону.

Починаючи з 1 349 €

Карбонова щогла HM 14 мм має нову вбудовану верхню пластину та основу щогли TITAN внизу. У поєднанні з профілем, ця повна конструкція Monobloc забезпечує неймовірну жорсткість і допомагає звести опір до мінімуму, що означає легший старт, відмінне ковзання, вищі швидкості та максимальний зв'язок між фоїлом та дошкою.

Щогла цільна і виготовлена ​​з препрег карбону, відлита і затверджена за один раз. Наша внутрішня структура SPINE забезпечує найкращу жорсткість та контроль під час їзди. Додане волокно із високомодульного вуглецевого волокна (M40J) відповідає спеціальному рецепту F-ONE для оптимізації як жорсткості на вигин, так і на кручення, що дозволяє вам повністю зберігати контроль та почуватися комфортно в будь-яких ситуаціях та на високих швидкостях. Шари карбонових волокон були ретельно розподілені по довжині під кутом 0° для оптимізації жорсткості на вигин та під кутом близько 45° для оптимізації жорсткості при крученні. Нарешті, це компонування було точно налаштоване та оптимізоване для кожної довжини щогли, щоб забезпечити найкращі характеристики у кожному виді спорту.

З діапазоном розмірів від 75  до 105 см, ця щогла готова для всіх дисциплін - серфінгу, вінгу, кайту - і особливо досягне успіху в даунвінді, де ковзання є вашим головним пріоритетом. 80 см - це наш новий розмір, він був розроблений спеціально для серффоїлу, пропонуючи найкращі можливості пампінгу та зменшуючи небажане пошкодження кінчиків крил на хвилях.

Ця щогла може бути підключена практично до всіх дошків, що є на ринку, з системою Twin-Tracks і може приймати всі крила і фюзеляж, які мають сполучний слот TITAN.

Ковзайте далі з F-ONE HM Carbon Mast 14, чудовим спорядженням, яке піднімає планку з точки зору продуктивності та контролю, забезпечуючи чудову та бездоганну поведінку на воді.

 

Розмір 75 80 85 95 105
Вага 1,55 1,70 1,85 tbc tbc

Ваша оцінка