CARBON MAST 16

SKU
CARBON-MAST-16
В наявності

Наджорстка та довговічна щогла F-ONE Carbon Mast 16 забезпечить миттєвий зворотний зв'язок та прямі відчуття від фоілінгу.

 

Починаючи з 999 €

Карбонова щогла 16 мм дуже жорстка і пропонує найкращий компроміс між жорсткістю та ковзанням. Вона має як нову вбудовану верхню пластину, так і опору щогли TITAN внизу. Ця повністю моноблочна конструкція забезпечує абсолютну жорсткість та допомагає звести опір до мінімуму, що забезпечує більш легкий старт та максимальний зв'язок між фоїлом та дошкою. Кожна дія з управління буде негайно передана на фоїл, і зворотний зв'язок буде таким самим прямим.

Щогла цільна і виготовлена ​​з препрег-карбону, відлита і затверджена за один раз. Внутрішня структура SPINE забезпечує найкращу жорсткість та контроль під час їзди. Шари карбонових волокон були ретельно розподілені по довжині під кутом 0° для оптимізації жорсткості на вигин та під кутом близько 45° для оптимізації жорсткості при крученні. Наше особливе компонування призводить до найкращого компромісу між жорсткістю на вигин та кручення, дозволяючи вам повністю зберігати контроль та почуватися комфортно в будь-яких ситуаціях та на високих швидкостях.

Ця щогла може бути підключена практично до всіх дошків, що є на ринку, з системою Twin-Tracks і може приймати всі крила і фюзеляж, які мають сполучний слот TITAN.

Ця щогла, доступна в розмірах 80 і 85 см, ідеально підходить для всіх завдань, пов'язаних з фоїлом, та забезпечує максимальну продуктивність у будь-яких умовах. 80 см - це наш новітній розмір, він був розроблений спеціально для серф-фойлу, пропонуючи кращі можливості накачування та зменшуючи небажане деренчання кінчиків крил на хвилях.

Ковзайте з F-ONE Carbon Mast 16, видатною та ефективною щоглою, яка забезпечує найпряміше відчуття, легкі повороти, відмінну маневреність та ефективний пампінг.

 

Розмір 80 85
Вага 1,76 1,88

Ваша оцінка