AUDI E-TRON Wing Set

SKU
E-TRON-Wingset
В наявності
Починаючи з 1 069 €
Easyride 1750 зі стабілізатором 500 — дуже велике крило з великим розмахом. У поєднанні зі стабілізатором 500 воно забезпечує дуже ранній старт і забезпечує більшу стабільність під час руху.

Завдяки надзвичайно ефективному профілю High Aspect для польоту досить навіть низьких швидкостей. Це ідеальне рішення для вивчення природи та катання на хвилях.

Ідеально підходить для початківців та шкіл. Цей стартовий набір крил стане чудовим доповненням для початку роботи з електрофоїлом.

Freeride 1350 зі стабілізатором 400 — середньоаспектне крило, яке сприяє ранньому зльоту і забезпечує більшу стабільність під час їзди. Ідеально підходить для початківців та райдерів середнього рівня.

Наш стандартний набір крил, що ми рекомендуємо як абсолютний must have. Ви отримаєте масу задоволення, навіть якщо станете досвідченішим, але це також дозволить вам запросити на дошку своїх друзів та родину.

Дуже ефективний профіль із високим аспектом. Підходить для повільних швидкостей, вивчення природи та катання на хвилях. Дуже маневрений, дуже плавний. Видатна максимальна швидкість 46 км/год не залишає бажати кращого навіть при дуже спортивній їзді.

Freeride 1100 зі стабілізатором 380 - цей винятковий комплект крил створений для того, щоб забезпечити хвилюючі відчуття на більш високих швидкостях, одночасно забезпечуючи вільніше відчуття на дошці, дозволяючи райдерам середнього рівня розширити свої можливості та дослідити нові горизонти.

Зручно розташувавшись між своїми аналогами, Freeride 1100 забезпечує чудовий баланс між швидкістю та маневреністю. Він створений для захоплюючої їзди та ідеально підходить для тих, хто шукає більш високу швидкість на воді.

Однією з особливостей Freeride 1100 є незначне зміщення точки тиску в міру збільшення швидкості. Його динамічний дизайн і ретельно відкалібровані функції забезпечують захоплюючі відчуття та чуйність на воді, задовольняючи потреби райдерів, які прагнуть азарту, швидкості та плавного контакту з дошкою. Приготуйтеся відкрити нові рівні продуктивності та насолодитися незабутньою пригодою на електрофоїлі з набором крил Freeride 1100.

Freerace 900 зі стабілізатором 300 - винятковий вибір для любителів гострих відчуттів, які прагнуть безпрецедентного прискорення, неперевершеної маневреності та непохитної точності. Цей комплект крил розроблений для забезпечення швидкості до 50 км/год підніме ваші враження від польоту на новій висоті.

Freecarve 1250 зі стабілізатором 270 - ідеальний сетап крила для райдерів, які хочуть долати хвилі та виконувати точні повороти, але при цьому цінують трохи більшу стабільність під час планування.

Freecarve 1000 зі стабілізатором 270 — є найбільш маневреним сетапом, який ми пропонуємо. Цей інструмент для агресивних поворотів, катання на хвилях і досягнення межі можливостей. Чудові характеристики ковзання, низька водостійкість та покращена жорсткість крила дадуть вам впевненість у карвінгу, яку ви шукали.

Freerace 900 зі стабілізатором 300 - винятковий вибір для любителів гострих відчуттів, які прагнуть безпрецедентного прискорення, неперевершеної маневреності та непохитної точності. Цей комплект крил розроблений для забезпечення швидкості до 50 км/год підніме ваші враження від польоту на новій висоті.

Ваша оцінка