MONOBLOC TAIL CARVING W

SKU
MONOBLOC-TAIL-CARVING-W
В наявності

Monobloc Tail Carving W XS 161 та Monobloc Tail Carving W XS 141 створені для вінгерів, яким потрібні вищі швидкості та потужніші розвороти. Завдяки новому профілю, зменшеній площі поверхні та довшому фюзеляжу вони забезпечують найкращий можливий баланс між передньою та задньою ногою та постійне піднесення.

- Призначений для середніх та досвідчених фойлерів.
- Менша площа поверхні = вища швидкість.
- Довше фюзеляж = вища стійкість.
- Новий профіль для збалансованої підтримки передніх та задніх ніг, що забезпечує комфорт при більшій швидкості та потужності під час карвінгу.

Починаючи з 340 €

На відміну від великих моделей лінійки Carving, ці нові Monobloc Tails мають більш довгий фюзеляж. Це підвищує стійкість до тангажу, дозволяючи вам впевнено входити в повороти. Зменшена площа поверхні також сприяє підвищенню швидкості, чуйності та маневреності. Це полегшує карвінг та гру ближче до кишені хвилі.

Основна відмінність від решти лінійки Carving полягає в їхньому новому профілі. Профіль Carving W був створений для забезпечення максимально можливої ​​стійкості по тангажу та стабільної підйомної сили. Незалежно від швидкості, незалежно від того, наскільки сильно карвіте, стабілізатори Carving W триматимуться і залишатимуться стабільними. Їх складніше пампити, і, отже, вони більше орієнтовані на вінг чи тау-ін.

Компонування з HM карбону, використане в цих моноблочних хвостах, забезпечує ще більшу жорсткість і надійність, що дозволить вам досягти неймовірних результатів у кожній сесії.

Ці Monobloc Tails порадують райдерів, котрі хочуть розширити свої можливості.

 

  Розмах AR Вага
XS 141 CARVING W 30 6,4 0,22
XS 161 CARVING W 33 6,8 0,24

Ваша оцінка