MANERA X10D BOOTS

SKU
X10D-BOOTS
В наявності
Легкі неопренові гідрочеревики 3 мм для кайтсерфінгу, фоілінгу та серфінгу.
Починаючи з 72,25 € Звичайна ціна 85 €

Черевики X10D надзвичайно легкі, забезпечують прямий контакт із дошкою та створюють відчуття, максимально наближене до походу босоніж. Більшість із нас максимально відкладають «час черевиків»: ми відчуваємо, що втрачаємо почуття дошки, стаємо менш точними, наші ноги ковзають усередину… Багато причин підштовхнули нас до розробки власної лінійки гідровзуття. Ми пропонуємо черевики для тих, хто не любить черевики: вони зігрівають та зручні, і при цьому вони забезпечують відмінну підтримку ніг.

Джерсі X10D
Наша тканина X10D не тільки забезпечує максимальну еластичність та легкість, але й відчувається гладкою та шовковистою на шкірі.

Манжети
Наші черевики закриті манжетою у вигляді пончика, яка запобігає попаданню води та наповненню черевика.

Ущільнювальний принт
Герметичний принт навколо гомілки забезпечує краще зчеплення між гідрокостюмом та черевиком. У поєднанні з принтом гідрокостюму він запобігає скручуванню штанини гідрокостюму.

Розділений палець
Черевики X10D мають внутрішній розріз на носінні. Він забезпечує відмінну опору для ніг та більш природний рух.

Підтримка стопи
Підтримка стопи необхідна для створення зручних та функціональних черевиків з неопрену. Черевики MANERA мають бічні стінки на кожній стороні стопи для підтримки. Ми також використовуємо жорсткіший неопрен навколо передньої частини стопи, щоб утримувати конструкцію черевика. Без цих функцій нога могла б ковзати, або черевик деформувався б, що призвело б до втрати рівноваги, втрати точності або навіть травми.

Прямий контакт
Підошви MANERA дуже тонкі, щоб підтримувати прямий та точний контакт між ступнею та дошкою. Мікрошипи на підошві забезпечують ідеальне зчеплення з воском або падсами.

 

Довжина устілки, см

22 23 24 24.5 25 25.5 26 27 28 29
Розмір 36 37.5 39 40 41 42 43 44 45 46

 

 

Ваша оцінка