WING HANDLES

SKU
HANDLES
В наявності

Всі наші нові винги оснащені новою системою змінних ручок. Чи шукаєте ви легку та зручну конструкцію з м'якими ручками, більш плавну та впевнену їзду із жорсткими ручками або щось середнє з нашими інноваційними гібридними ручками, ми надамо вам все необхідне.

Починаючи з 29 €

Вінги поставляються з встановленими м'якими ручками, але заміна набору ручок між вінгами виконується швидко та легко завдяки нашій безгвинтовій установці.

М'які ручки: наші чіпкі, ергономічні та дуже зручні ручки забезпечують деяку гнучкість, тому ваше зап'ястя завжди знаходиться на одній лінії з рукою. Ці ручки, прикріплені до вінгу за допомогою системи липучок, мають легку, але міцну конструкцію, яка не має твердих частин.

Гібридні ручки: інновація F-ONE, це м'які ручки, які з'єднані з вінгом жорсткою основою. Завдяки цій жорсткій основі ці ручки не деформуються, мають ергономічну форму, і їх легко захоплювати під час маневрів і розворотів. Таким чином, ці гібридні ручки забезпечують більш пряме відчуття у ваших руках, забезпечуючи більшу продуктивність та контроль, зберігаючи при цьому повну вигоду від комфорту та хвату м'яких ручок.

Жорсткі ручки: забезпечуючи потужність, ефективне накачування та більш прямий зворотний зв'язок, ці ручки з'єднані з вінгом жорсткою основою. Обидві ручки ідеально підходять для райдерів, яким потрібен контроль та точність: обидві ручки мають закруглені кути, що забезпечує ергономічне захоплення всієї рукоятки. Передня ручка сконструйована так, щоб завжди тримати зап'ястя під природним кутом, і трохи піднята з одного боку для полегшення всіх маневрів. Задня рукоятка розташована ближче до стійки для точності та потужності. Жорсткі ручки виготовлені з легкої овальної трубки зі скловолокна та мають рукоятку EVA, а також оснащені бамперами EVA під усіма кутами для захисту райдера та спорядження від ударів.

 
Розмір вінга 2,0 2,5 3,0 3,5 4,0 4,5 5,0 5,5
Передня ручка 28 28 28 30 30 30 30 30
Задня ручка 37 37 37 37 37 37 37 37


Ваша оцінка