TRAX HRD CARBON 2023

SKU
TRAX-HRD-CARBON
В наявності

Справжня класика в нашій лінійці, F-ONE TRAX - один із найпопулярніших твінтипів на ринку. Це універсальна дошка, чудова за швидкістю, комфортом і ковзанням. У карбоновій версії TRAX HRD CARBON дає миттєве відчуття контролю на швидкості та продуктивності.

•  Неперевершена універсальна про-дошка для фрістайлу та фрірайду
•   Технологія HRD
•   Чудова зарізка
•   Ультра-легка та чуйна

Починаючи з 643 € Звичайна ціна 919 €

Дошка Trax Carbon має тривалу історію та є однією з найпопулярніших дощок на ринку. Це чудова дошка для фрірайду та фрістайлу, вона дарує унікальне відчуття на воді, забезпечуючи швидкість та комфорт. Використовувана в канті технологія HRD Rail відіграє істотну роль у поведінці дошки, і вигідно відрізняє її від інших дощок.

Унікальна технологія HRD дозволяє формувати кант дошки у 3D. По всій довжині дошки є три різні секції канта. Всередині дошки кант тонкий, забезпечує зчеплення і хороші характеристики вирізування на вітер. Під ступнями кант інвертований та має викривлення, аналогічне серфборду, забезпечуючи м'яке проходження чопа та карвінгові характеристики. Ближче до кінців дошки кант знову стає тоншим, забезпечуючи чудове зчеплення та можливість виконати потужний поштовх.

Trax HRD Carbon забезпечує м'яке, прощаюче катання. Кант усуває бризки та гарантує комфортне катання незалежно від стану води. Гнучкість підібрана так, щоб забезпечити оптимальний поштовх від води, а додаткова гнучкість у кінцях дошки допомагає ще потужніше вистрибнути вгору. Поєднання широкого обводу і основи з каналами пом'якшують приводнення і дозволяють зберігати постійний контроль.

Дошка стала такою популярною, бо вона підходить для різних райдерів. Trax відмінний вибір і професіоналів фрістайлу та початківців. У вашому розпорядженні раннє планування, гарне вирізання на вітер, а також чіткий контроль. Дошка Trax відмінно впорається і з рівною водою та жорстким чопом, ви отримаєте справжнє задоволення від катання.

Розмір  Вага (кг)
135 х 39 2,4
136 х 40.5 2,5
137 x 42 2,5
139 x 43 2,5
140 x 45 2,6

 

Ваша оцінка