TRAX HRD CARBON 2024

Рейтинг:
100%
SKU
TRAX-CARBON-2024
В наявності

Справжня класика в нашій лінійці, F-ONE TRAX - один із найпопулярніших твінтипів на ринку. Це універсальна дошка, чудова за швидкістю, комфортом і ковзанням. Карбонова версія TRAX HRD CARBON дає миттєве відчуття контролю на швидкості та продуктивності.

•   Неперевершена універсальна про-дошка для фрістайлу та фрірайду
•   Технологія HRD
•   Чудова зарізка
•   Ультралегка та чутлива

Починаючи з 919 €

Ексклюзивна конструкція Helical Rail Design (HRD) відіграє важливу роль у виняткових характеристиках цієї дошки. Це унікальний процес, що дозволяє надавати напрямним дошки тривимірної форми. Рейл складається із трьох секцій, оскільки він проходить по всій довжині дошки. Всередині дошки рейл тонкий для зчеплення і покращеної стійкості до вітру. Під ногами рейл перевернуто і вигнуте, як у дошки для серфінгу, що дозволяє дошці плавно проходити через чоп і покращує її карвінгові здібності. Коли рейл досягає кінчиків, він знову витончується, забезпечуючи чудове зчеплення та чудовий поштовх.

На воді ця дошка дає миттєве відчуття швидкості та продуктивності. HRD рейл виключає розбризкування та забезпечує високий комфорт незалежно від умов води.

TRAX HRD CARBON має повний двовісний шар карбону, який знижує вагу дошки. Це також надає йому додаткову міцність, жорсткішу їзду і потужнішу реакцію на вигин. Його легкість робить його дуже чуйним, і у повітрі він стає просто мрією.

Гнучкість дошки була налаштована з урахуванням властивостей карбону для забезпечення кращого відриву від води, а кінчики надзвичайно чуйні, що допомагає вам, коли ви навантажуєте кант для відштовхування. Коли доходить до приземлення, широкий контур і жолобчаста основа в сукупності згладжують ситуацію і дозволяють вам завжди зберігати контроль.

Увігнута конструкція конкейву внизу, поєднання класичної одинарної увігнутої поверхні з повнорозмірним каналом, надає дошці плавного ходу і дозволяє миттєво розпочати гліссування з сильним потенціалом проти вітру.

Поєднуючи контроль канта, раннє гліссування, здатність протистояти вітру і зручність управління, TRAX CARBON є відмінним вибором для новачків, експертів і всіх, хто між ними. Жорстка їзда та вибуховий поштовх роблять цю дошку, яка добре підходить для райдерів, більш орієнтованих на фрістайл, яким потрібні високі стрибки та більш тривалі сесії.

Ця точна дошка подолає будь-які завдання: від флету до різкої хвилі, і ви отримаєте задоволення від катання, як ніхто інший, з безліччю характеристик у вашому розпорядженні і з повною впевненістю.

TRAX HRD CARBON доступний в п'яти розмірах: 135×39 см, 136×40,5 см, 137×42 см, 139х43 см і 140×45 см. Всі вони оснащені чотирма плавцями UNIBOX діаметром 50 мм, які забезпечують кращу швидкість завдяки більш тонкому профілю.

Розмір  Вага (кг)
135 х 39 2,4
136 х 40.5 2,5
137 x 42 2,5
139 x 43 2,5
140 x 45 2,6

 

Ваша оцінка