TARGET

SKU
TARGET
В наявності

Поєднуйте стрибки, круті повороти та швидкий фрірайд, щоб отримати стовідсоткове задоволення з новим кайтом F-ONE TARGET. Найкраще поєднання простоти, продуктивності, точності та грайливості, це винятковий, динамічний та повний задоволення політ кайту.

- Надточне та пряме рульове управління
- Різкий поворот
- Визначна стабільність і дрифт
- Потужний підйом і прискорення
- Легкі здібності проти вітру та за вітром

Починаючи з 1 799 €

TARGET - це середньоаспектний кайт, що забезпечує неймовірну стабільність, потужність, підйомну силу та зручність використання. Співвідношення сторін було ідеально налаштоване для кожного розміру, а на менших цей аспект дає супер динамічне та потужне відчуття.

Цим кайтом дуже легко керувати і він миттєво реагує на найменший рух планки. Він забезпечує впевнене та інтуїтивно зрозуміле управління, так що ви завжди знатимете, де він знаходиться. Він легко дістанеться туди, куди ви захочете, у будь-який час і ідеально позиціонується для будь-якого маневру.

TARGET - це справжнє визначення потужності на вимогу, що забезпечує потужність, підйом або прискорення, які вам потрібні саме в той момент, коли ви цього хочете. Завдяки величезному потенціалу потужності в межах кидка планки, ви можете легко контролювати швидкість їзди. Затягніть планку та отримуйте нескінченну потужність, оскільки кайт розганяється так само швидко, як і ваш фоїл, з дуже зручною тягою. Відпустіть планку, і він відразу знизить швидкість, так що ви зможете їхати без особливих зусиль. Завершення крил абсолютно стабільні, дозволяючи здійснювати круті повороти прямо на кінчиках ваших пальців.

Профіль та розподіл ваги цього кайту були ретельно розроблені, щоб забезпечити найкращу стабільність у дріфті. Незалежно від того, як далеко він проїде у вікні, він завжди спливатиме назад, не зависаючи. Завдяки цьому профілю, що забезпечує достатню стійкість навіть у рвучких та турбулентних умовах, ви можете довіряти TARGET із заплющеними очима. Після кожного пориву він легко повертається назад до 12. Ви також оціните зменшену бічну тягу для більш комфортної їзди.

TARGET пропонує легкі можливості проти вітру, контроль у поривчастих умовах, кути за вітром, відмінні характеристики у верхньому діапазоні та загалом масу свободи на воді.

Завдяки високошвидкісним повітряним клапанам і їхній оптимізованій формі цей кайт надується дуже швидко, а закінчування крил заповнюються майже миттєво, так що ви можете бути на воді раніше за всіх. Перезапуск завжди можливий, навіть за дуже слабкого вітру і коли балонний кайт не зможе конкурувати.

TARGET виготовлений із довговічної та міцної купольної тканини вагою 38 г, що забезпечує підвищену водонепроникність, з посиленням на кожній точці кріплення для виняткової міцності.

TARGET ідеально підходить для слабких та середніх вітрів і доступний у шести розмірах: 6, 7, 9, 11, 13 та 15 м².

Райдерам, які люблять грати, робити багато лупів і карви, сподобаються менші розміри в діапазоні від 6 до 9 м². Їхній величезний потенціал потужності дозволяє їхати на 9м² вже за 3,5-4 м/c! Навіть стрибки у висоту можливі за дуже слабкого вітру. Ці розміри супер реактивні, літають швидко і пропонують відмінні можливості дрифту та простоту у користуванні.

Великі розміри не менш цікаві та підійдуть усім, хто любить фрірайд при легкому вітрі та хоче мати максимальну підйомну силу та час зависання при стрибках. На розмірах 13 і 15 м² стійкість кайту в зеніті була повністю оптимізована для слабких вітрів.

Незважаючи на те, що TARGET розроблений з розрахунком на фоілінг, він також відмінно підходить для сноукайту та твінтіпу. На твінтипі час зависання та підйомна сила неймовірні, і цей кайт легко та швидко доставить вас проти вітру. Навігація інтуїтивно зрозуміла і дуже проста навіть за 4,5 м/с. На снігу TARGET швидко розганяється, надзвичайно динамічний та чуйний, забезпечуючи максимальний імпульс та підйомну силу для стрибків та петель.

Цільтесь високо з TARGET, новим кайтом F-ONE.

Вітровий діапазон кайта TARGET
Розмір, м² 6 7 9 11 13 15
Вага, кг 1,35 1,5 1,85 2,1 2,5 2,85
Вітровий діпазон, м/c 5-15 4,5-13,5 4-12,5 3,5-11 3-10 2,5-9
Планка, см 50 60 60 60 60 60
Стропи, м 15 15 15 15 15 15

Ваша оцінка