BANDIT XVI

Рейтинг:
100%
SKU
BANDIT-XVI
В наявності

Випробуйте абсолютну витонченість нової версії BANDIT. Завдяки великій роботі зі згладжування всього профілю BANDIT XVI пропонує більш чіткі характеристики, більшу стабільність та ефективність, ніж будь-коли раніше.

  • Гладкий профіль та контрольована деформація для неймовірної ефективності
  • Вражаюча стабільність у будь-яких умовах
  • Абсолютний контроль завжди
  • Чудова чутливість для епічних відчуттів
  • Точний політ з відмінною дальністю та ефективністю
  • Легка зарізка
Починаючи з 1 085 € Звичайна ціна 1 550 €

BANDIT XVI ще стійкіший у повітрі, незалежно від вітру. Фрірайд або фоїл, бігейр або стреплес - цей кайт може робити все і робить це напрочуд добре. Його фантастичний контроль та підтримка дозволяють вам кататися на найвищому рівні у будь-який час, оскільки він завжди перетворює пориви вітру на тягу вперед.

Команда R&D інтенсивно працювала над тим, щоб зробити весь профіль напрочуд гладким, і впровадила оригінальні східчасті шви як на передній, так і на задній кромці. Таким чином, лінія натягу шва переривається, а це означає, що весь профіль купола вирівнюється при повній потужності кайту. Ми також зберегли орієнтацію тканини у напрямку натягу.

На звороті профілю ми зменшили натяг завдяки розташованим у шаховому порядку швам. Дві вертикальні панелі по 52 г були замінені на одну, а для розмірів 9 м² і менше ми розробили нову панель з поліестеру з подвійним ріпстопом по 66 г. Він міцніший і стійкіший до розтягування, що забезпечує кращий контроль профілю на менших розмірах при сильному вітрі.

Для розмірів від 10 м 2 і вище ми зберегли поліестер 52 г, щоб гарантувати легкість, а також два шари купола по 52 г зі зміщеними швами по задній кромці.

Все це призводить до більшої ефективності. В цілому цей ідеально рівний профіль купола забезпечує більше відчуття стабільності без відчуття перешкод або руху керма і призводить до неймовірних характеристик при сильному вітрі.

Посилення стійок тепер дуже гладке завдяки смузі з кевлару зверху. Це покращує керованість та маневреність кайту, зменшує аеродинамічні перешкоди та знижує загальну вагу кайту після намокання.

Наш оригінальний брайдл із 5-точковим з'єднанням та два ролики допомагають підтримувати стійкість арки навіть в умовах передозу.

Нові ролики з анодованого алюмінію з низьким коефіцієнтом тертя, виготовлені на верстатах з ЧПУ, дуже легкі та підвищують реактивність кайту. Вони також підвищують стійкість розстропування до стирання та його загальну довговічність.

Завдяки легендарному Delta C-Shape, єдиному запатентованому дизайну кайту, цей кайт пропонує незрівнянне почуття управління, найкращу здатність до перезапуску та виняткову стабільність.

Вражаюча миттєва реакція на кермо забезпечує точність польоту з кращим балансом між простотою управління і імпульсами зворотного зв'язку від кайту. Це призводить до лінійного відчуття без зупинки.

Іти проти вітру легше і зручніше, ніж будь-коли. Цей кайт зарядить вас проти вітру після того, як ви спробуєте нові трюки та стрибки!

BANDIT, що щорічно покращується протягом 16 років, не перестає вражати.

Вітровий діапазон кайту F-One BANDIT XVI

Розмір, м2 7 8 9 10 11 12 14
Швидкість вітру, м/с 12,5+ 10-17,5 7,5-15 6-13 5,5-12 5-11 4-9
Вага кайта, кг 2,28 2,48 2,68 2,89 3,05 3,26 3,62

 

Ваша оцінка