STOKE FOIL BOOST

Рейтинг:
100%
SKU
STOKE-BOOST
В наявності
Stoke Foil Boost - це невелика красива знімна електрична рухова установка для фоїлу, яка дозволяє вам вийти на крило одним натисканням кнопки. Stoke Foil Boost має елегантний гідродинамічний дизайн, потужний двигун, батарею великої ємності, легку вагу, швидке приєднання та використовує найсучаснішу електроніку. Розроблений та протестований для використання у найсуворіших морських умовах, Stoke Foil Boost створений для того, щоб ви могли ще більше займатися фоілінгом.
3 400 €

РОЗУМНА БАТАРЕЯ

Змінний інтелектуальний акумулятор Stoke Foil Boost забезпечує збереження енергії високої ємності та високої щільності. Кріплення акумулятора здійснюється за допомогою швидкого та надійного зовнішнього кільця, що спрощує заміну акумулятора.

Наша вдосконалена система керування батареями (BMS) забезпечує більш тривалий термін служби батареї, більшу потужність, коли вона потрібна, і має спеціально розроблені функції безпеки, включаючи контроль температури та захист від перенапруги.

Зручний індикатор рівня заряду знаходиться на внутрішній стороні акумулятора. Це дозволяє вам перевіряти напругу, не підключаючи батарею до приводного блоку - ідеально, щоб дізнатися, чи потрібна зарядка, перш ніж вирушити на пляж.

Інтелектуальний швидкий зарядний пристрій на 4 А дозволяє повністю зарядити акумулятор менш ніж за 2 години.

УНІВЕРСАЛЬНЕ КРІПЛЕННЯ ЩОГЛИ

Універсальне кріплення для щогли Stoke Foil Boost підходить для будь-якої щогли, алюмінієвої або карбонової за допомогою невеликих змінних бокових притискних подушок з силіконової гуми. Універсальне кріплення можна встановити або зняти з будь-якої щогли менш ніж за дві хвилини.

Прикріпити приводний блок на щоглі можна за допомогою цільної затискної пластини. Невипадні болти кріплення означають, що ви ніколи не впустите їх в пісок, і вони забезпечують рівномірний розподіл тиску вздовж щогли. На затискній пластині є пази, які гарантують, що бічні натискні подушки спеціальної форми завжди будуть в правильній орієнтації.

М'які змінні бічні натискні подушки гарантують, що сила не буде прикладена до тонкої та крихкої задньої кромки щогли. Кріплення міцне і не зрушить з вашої щогли несподівано навіть при екстремальних маневрах або соскоках.

СКЛАДНИЙ ПРОПЕЛЕР

Рух забезпечується дволопатевим складним гребним гвинтом діаметром 188 мм (діаметр 55 мм у складеному вигляді).

Форма лопаті Stoke Foil Boost спроектована для максимального збільшення моменту, що крутить, і підвищення продуктивності. Він був удосконалений внаслідок сотень годин випробувань. Гідродинамічний корпус гребного гвинта спроектований так, щоб мінімізувати опір і гребний гвинт автоматично складається, коли наддув не включений.

Конструкція леза з морського алюмінію та амортизатори відкривання леза із силіконової гуми підвищують міцність та довговічність.

ДВИГУН

Stoke Foil Boost оснащений спеціально розробленим безщітковим двигуном, потужністю 4000 Вт і крутним моментом 9 Нм. Цей двигун був розроблений спеціально відповідно до наших вимог до прискорення Stoke Foil Boost, що дозволяє легко витягувати райдерів із води. Така конструкція максимізує момент двигуна, що крутить, і забезпечує компактну загальну довжину без необхідності використання додаткової коробки передач. Він має швидкий час відгуку при запуску, надплавне прискорення та чітке керування дросельною заслінкою під час зльоту.

Двигун також має спеціальну внутрішню установку, завдяки якій потужність, що генерується, передається на рух вперед, а не на вигин вбік.

БЕЗПРОВІДНИЙ КОНТРОЛЕР

Stoke Foil Boost має бездротовий контролер Bluetooth, призначений для роботи на воді разом з райдером.

Контролер довжиною менше 10 см та шириною 4 см можна надійно прикріпити до широкого спектру крил та весел. Він ідеально працює з ручками Wing, SUP-веслом, а також зручний у використанні під час катання на лежачому положенні.

Ретельно продуманий, інтуїтивно зрозумілий гачок спуску має безліч функцій і зручний у використанні на воді.

Є 4 режими потужності: допомога з веслом: низька, середня та висока. Ми створили його таким, щоб він підходив для будь-якої ваги райдера та будь-якого використання, включаючи режим допомоги з веслами з низьким енергоспоживанням, що обмежує потужність та налаштовує систему на максимальну ефективність.

Він включає в себе блокування безпеки, що налаштовується, що запобігає випадковому використанню, а також постійний двосторонній зв'язок, який передає вхідні сигнали від райдера на приводний блок і відправляє ключову інформацію назад через висококонтрастний кольоровий екран. Як і всі у Stoke Foil Boost, контролер розроблений протистояти стихіям. Він має подвійну герметизацію, а електроніка всередині укладена в полімерний компаунд, що забезпечує надійну роботу щоразу.

ЕЛЕКТРОНІКА

Електроніка Stoke Foil Boost спеціально розроблена та професійно налаштована. Інтелектуальний електронний контролер інтегрує, інтерпретує та керує всіма даними та вхідними даними, що надходять від BMS, двигуна, пульта дистанційного керування та приймача, щоб вам не доводилося думати про наступне підвищення потужності. Він просто працює бездоганно щоразу, коли вам це потрібно.

Є рівні вбудованого захисту. Захист, який ви не побачите, але який вам потрібний, наприклад, захист від низької напруги, захист від високої напруги, захист від перевантаження по струму, захист

Ваша оцінка