ROCKET WING V4

SKU
ROCKET-WING-V4
В наявності

ROCKET WING - це ідеальний вибір для вінгфойлінгу завдяки своїй новій формі, яка забезпечує неймовірну стійкість, відмінний баланс тангажу, а також легкий і швидкий зліт. Ця дошка спеціально розроблена для задоволення потреб цього виду спорту. Вона довговічна, зручна та надзвичайно інтуїтивно зрозуміла.

  • Нова форма для відмінного балансу і полегшення зльоту
  • Оптимізований розподіл об'єму для більшої стабільності
  • Скошені рейли і подвійний конкейв для легкого зльоту і відновлення після приземлення.
Починаючи з 1 349 €

Завдяки чудовій боковій стійкості, плавному переходу в політ і дуже ефективному пампінгу, ROCKET WING забезпечує найбільш інтуїтивно зрозумілий досвід управління вінгом.

У польоті дошка виграє від оптимізованого балансу тангажа за рахунок збільшеного кута корпусу. На низьких швидкостях вона дуже стабільна, не пірнає і не сповільнюється різко під час приземлення. Зліт дуже ефективний завдяки покращеному прискоренню, що полегшує початок глісування.

Нові дошки ROCKET WING були покращені практично у всіх аспектах. При тій же довжині вони тепер мають більший об'єм, що дозволить вам отримати доску меншого розміру того ж об'єму або більш стабільну доску більшого розміру тієї ж довжини.

Куполоподібний ніс додає об'єм спереду, забезпечуючи легкий і впевнений старт на воді, а утоплена палуба наближає вас до фоілу, щоб завжди зберігати контроль. Контур дошки і невелика довжина роблять доску маневреною, з відмінними можливостями для карвінгу і розворотів. Контур хвоста і носа були перероблені для більшої стійкості, а рокер, більш виражений на носі, допомагає краще орієнтуватися в полеті і рано глисувати з більш швидкими прискореннями.

Гострий скошений профіль рейлів і подвійна вогнута форма доски допоможуть вам миттєво піднятися і полетіти, і ви не будете теряти рівновагу при випадковому ударі о воду або під час приземлення. Корпус також має виражену ступінь підйому хвоста, що допомагає зменшити тертя для поліпшення взльоту і знижує гальмування під час приземлення. Діапазон розмірів був розширений і перевизначений. Широкий вибір об'ємів підійде практично кожному райдеру.

4’4 і 4’8 дуже маневренні і легкі, що робить їх ідеальними для продвинутих райдерів, які шукають продуктивність і відчуття при сильному вітрі. Вони також ідеально підходять для фристайла, а також для невеликих або легких райдерів. Вони постачаються з повним ковриком, закладними для трьох стреп і системою Twin-Tracks.

Розміри 5'0, 5'3 і 5'5 дійсно універсальні. Вони відмінно підходять для райдерів із середнім рівнем або для новачків, які вже мають деякі знання та підготовку в інших дисциплінах. Їх маневренність і карвінговий потенціал просто фантастичні. Пампіть легко навіть в умовах слабкого вітру і вони дають райдерам багато можливостей для вдосконалення. Вони оснащені повним ковриком, кінцевою ручкою для зручного перенесення доски у воду і з води, закладними для трьох стреп і системою Twin-Tracks.

5’10, 6’0 і 6’4 внадають впевненість і ідеально підходять для починаючих. Більший об'єм дає більш легкий зліт, невіроятну стабільність і потрясающие відчуття з самого початку. Вони також ідеально підходять для більш важких райдерів або для тих, хто орієнтується на слабкий вітер. Вони оснащені повним ковриком, кінцевою ручкою для зручного перенесення доски у воду та з води та системою Twin-Tracks.

Прочні та легкі доски ROCKET WING відкривають безліч можливостей на воді. Це ідеальні доски для прогресу в спорті, і вони стануть вашим ідеальним партнером у всіх ваших пригодах з вінгом.

 

Розмір дошки Габарити (см) Об'єм (л) Вага (кг)
4'4 132 x 53,5 47 5
4'6 137 x 55 52 5,2
4'8 142 х 57 58 5,2
5'0 152.5 x 60 60 6
5'3 160 x 63.5 70 6,9
5'5 165 x 68.5 85 7,1
5'10 178 x 71 115 7,7
6'2 188 x 77,5 140 8,9

 

 

Ваша оцінка