MONOBLOC TAIL DW

SKU
MONOBLOC-TAIL-DW
В наявності

Monobloc Tail DW забезпечує покращену швидкість, більшу стійкість і краще ковзання вперед, що значно підвищує ефективність та задоволення від даунвінду, оскільки ви працюєте краще та менше втомлюєтеся.

- Призначений для досвідчених райдерів.
- Створений для високих швидкостей, тривалих даунвіндів та суворих умов.
- Найменша площа поверхні = велика швидкість
- Довгий фюзеляж = велика стійкість
- Співвідношення сторін: 8,8

Починаючи з 340 €

Monobloc Tail DW забезпечує покращену швидкість, більшу стійкість та кращу проекцію вперед, що значно підвищує ефективність та задоволення від даунвінду оскільки ви працюєте краще та менше втомлюєтеся.

У порівнянні з більшими розмірами серії DW, нові моделі XS 145 та XXS 170 мають більш довгий фюзеляж. Це забезпечує стабільність тангажу, що є великою перевагою в умовах сильного вітру, коли фоїл долає нерівності без трясіння та надмірної потужності. Більш довгий фюзеляж також забезпечує кращу проекцію вперед та ефективніший пампінг. Їх зменшена площа поверхні сприяє більшій швидкості, чуйності та маневреності. Це робить фоїл грайливішим, дозволяючи краще поєднувати нерівності і отримувати більше задоволення від карвінгу.

Моноблочна конструкція підвищує жорсткість і знижує турбулентність за рахунок виключення з'єднань та забезпечення більш обтічної конструкції. Це преміальне з'єднання зробить будь-який фоїл грайливішим, стабільнішим і швидшим.

Компонування з високомодульного карбону, що використовується для ¦моноблочного хвоста, забезпечує ще більшу жорсткість і надійність, що дозволить вам добиватися неймовірних результатів у кожній сесії.

 

  Розмах AR Вага
DW XS 145 35 8,4 0,22
DW XXS 170 38,5 8,7 0,24
DW XXXS 190 41 8,8 0,26
DW XXS 210 43 8,8 0,28

Ваша оцінка