MANERA MAGMA BOOTS

Рейтинг:
100%
SKU
MAGMA-BOOTS
В наявності
Теплі неопренові гідрочеревики Magma 5мм
Починаючи з 85 € Звичайна ціна 100 €

Черевики Magma створені для холодних та вітряних зимових днів. Фліс Magma+ діє як ізолятор і як генератор тепла, а його швидке висихання запобігає появі неприємних запахів. Більшість із нас максимально відкладають «час черевиків»: ми відчуваємо, що втрачаємо почуття дошки, стаємо менш точними, наші ноги ковзають усередину… Багато причин підштовхнули нас до розробки власної лінійки гідровзуття. Ми пропонуємо черевики для тих, хто не любить черевики: вони зігрівають та зручні, і при цьому вони забезпечують відмінну підтримку ніг.

MAGMA+
MAGMA+ – це нове покоління термальних матеріалів. Його фліс ізолює та зберігає тепло навіть у найхолодніші зимові дні. Завдяки швидковисихаючій флісі та внутрішній структурі, яка діє як тунель для відведення води, MAGMA+ забезпечує найкращий час висихання на ринку. Час висихання між MAGMA+ та звичайним флісом скорочується приблизно на 30%, це запобігає появі неприємних запахів та погану гігієну через вологу.

Манжети
Наші черевики закриті манжетою у вигляді пончика, яка запобігає попаданню води та наповненню черевика.

Ущільнювальний принт
Герметичний принт навколо гомілки забезпечує краще зчеплення між гідрокостюмом та черевиком. У поєднанні з принтом гідрокостюму він запобігає скручуванню штанини гідрокостюму.

Розділений палець
Черевики MAGMA мають внутрішній розріз на носінні. Він забезпечує відмінну опору для ніг та більш природний рух.

Підтримка стопи
Підтримка стопи необхідна для створення зручних та функціональних черевиків з неопрену. Черевики MANERA мають бічні стінки на кожній стороні стопи для підтримки. Ми також використовуємо жорсткіший неопрен навколо передньої частини стопи, щоб утримувати конструкцію черевика. Без цих функцій нога могла б ковзати, або черевик деформувався б, що призвело б до втрати рівноваги, втрати точності або навіть травми.

Прямий контакт
Підошви MANERA дуже тонкі, щоб підтримувати прямий та точний контакт між ступнею та дошкою. Мікрошипи на підошві забезпечують ідеальне зчеплення із воском або падсами.

 

Довжина устілки, см

22 23 24 24.5 25 25.5 26 27 28 29
Розмір 36 37.5 39 40 41 42 43 44 45 46

 

 

 

 

 

Ваша оцінка