MANERA LIFT

SKU
LIFT
В наявності
Для нас у MANERA, трапеція для винга призначена для того, щоб залишатися непоміченою під час вільного польоту, забезпечуючи при цьому необхідну підтримку для руху проти вітру. Ось чому ми розробили легку та адаптовану трапецію з низьким профілем.
Починаючи з 150 €

Вільний політ
Низький профіль, м'які контури та легка конструкція LIFT створюють відчуття, ніби на вас нічого немає. Під час вільного польоту вона не здаватиметься громіздкою, що дозволить вам ковзати так само вільно, як завжди.

Адаптивна оболонка
Будучи значно меншою за стандартну кайтову трапецію, LIFT зручно лежить на попереку. Усередині вона має адаптивну оболонку, яка забезпечує необхідну підтримку навіть у найсильніших та найпотужніших сесіях. М'який неопреновий контур забезпечує зручний перехід між опорною оболонкою та тілом, забезпечуючи плавний розподіл навантаження по спині.

Ковзкий гачок
Гачок може ковзати навколо переднього ременя, дозволяючи вам переміщати його вліво або вправо перед тим, як лягти на дошку, що запобігає небажаним вм'ятинам.

Кріплення для ліша
Трапеція має безліч міцних кріплень для лішей вінгу та дошки.

Кишеня для стропопорізу
Навіщо потрібний стропоріз для вінга? Просто тому, що легко доступний ніж може врятувати вам життя, якщо ви (або ваш друг) застрягнете в стропах кайту або рибальської мережі.

Розмір XXS XS S M L XL XXL
Обхват талії, см 60-70 67-76 74-83 81-90 88-97 94-104 110-118
 

Ваша оцінка