MANERA HALO 2.0

Рейтинг:
100%
SKU
HALO-HARNESS
В наявності

HALO - Трапеція, яка ідеально адаптується до вашого типу статури та ваших рухів, пропонуючи при цьому безпрецедентну підтримку.

Починаючи з 420 €

Ми проаналізували переваги та недоліки сучасних технологій трапецій для кайту, зокрема, софтшелл (класична гнучка трапеція) та хардшелл (жорстка трапеція):

Софтшелл

Софтшелл ідеально адаптується до статури та рухів райдера. Але під тиском кайту трапеція спотворюється: боки користувача стискаються.
Таким чином вона має хорошу адаптованість, але слабо тримає форму.

Хардшелл

Жорсткий каркас не деформується під тиском кайту: боки користувача не стискаються. Але він не пристосований до статури та рухів райдера. Отже, має дуже хорошу фіксацію, але слабко адаптується.

Розділивши функції «керування зусиллями» та «комфорту», ​​поєднавши м'яку оболонку з жорстким каркасом, ми створили трапецію, яка ідеально адаптується до вашого типу статури та ваших рухів, пропонуючи при цьому безпрецедентну підтримку.

Хардшелл - це жорстка дуга, яка запобігає згинанням трапеції і, таким чином, стиснення тіла користувача під сильним тиском кайту.

Вона не контактує ні з тілом райдера, ні з тильною стороною м'якої частини трапеції; її функція - керувати механічним тиском, який отримує трапеція.

Довговічність

Виріб так само міцний, як і найменш міцна частина його компонентів.

Різні компоненти трапеції часто незамінні (пошиті ремені, клеєний пінопласт і т.д.) і, звичайно, не підлягають переробці. Тому іноді зношена або пошкоджена деталь змушує викинути виріб.

Прагнучи зменшити наш вуглецевий слід та забезпечити краще обслуговування клієнтів, всі компоненти HALO збираються без клею та швів, так що кожна частина легко замінюється.

Ми маємо запасні частини, і ми можемо замінити кожну з них. Розпірка ARC, ковзна мотузка і стропоріз включені в покупку.

Прямий контакт

Завдяки нашій технології Adaptive Shell і, зокрема, сильно адаптується Skin, більше немає необхідності використовувати велику товсту піну для комфорту. Ультратонка неопренова піна HALO має ряд переваг у порівнянні зі звичайними трапеціями:

- Більш пряме відчуття
- Менш громіздкий контакт
- Легше навіть у воді

Посадка

Щоб оптимізувати якість обслуговування клієнтів, ми додали два розміри: S + та M +. Ці два нових розміри фактично є стандартними трапеціями S та M, оснащеними довшими плитами.

Чому? Тіла можуть набувати різних форм:
- Більше округла форма (хтось з великим животом)
- Більш овальна форма (хтось із широкими стегнами).

Таким чином, при однаковому розмірі талії у нас є два абсолютно різні типи статури. Завдяки більш довгим розпіркам, розміри S+ та M+ більше підходять для людей із широкими стегнами.

Размер XS S S+ M M+ L XL
Ширина талии, см 24-27 24-27 28-30 28-30 31-34 31-34 31-34
Обхват талии, см 68-76 74-82 77-85 82-90 85-93 88-96 94-104
Плита, см 24 24 28 28 32 32 32
 

Ваша оцінка