MANERA ECLIPSE

Рейтинг:
100%
SKU
ECLIPSE
В наявності

Трапеція для кайтсерфінгу, що поєднує баланс між жорсткістю та гнучкістю, який приносить підтримку там де вам потрібно та свободу рухатися куди ви хочете.

Починаючи з 425 €

Деякий час ми працювали над ергономічним дизайном, і нашою метою було зробити нашу концепцію рами жорсткішою, щоб забезпечити кращу підтримку спини та нижчу посадку. Але щось на 100% жорстке не було варіантом: наша спина потребує певної адаптації, а людська морфологія унікальна. Трапеція ECLIPSE – майстерний баланс між жорсткістю та гнучкістю, який забезпечує підтримку там, де вона вам потрібна, та свободу рухатися так, як ви хочете.

Трапеція поставляється зі стандартним гаком, мотузкою та ножем.

Адаптивна оболонка
Жорсткість Adaptive Shell варіюється від жорсткої в центральній частині до м'якшої по краях. Жорсткий центральний ремінь не дозволяє ременю згинатися і здавлювати ваше тіло, зберігаючи при цьому хорошу поперекову підтримку. Більш м'який контур зберігає інтуїтивну мобільність та адаптованість.

Гелева піна
Гелева піна рівномірно та ефективно розподіляє тиск, забезпечуючи «комфорт подушки», що дуже цінно під час тривалих сесій. Вона створює нові відчуття під час катання, оскільки рухається разом з вашими рухами, тому контакт з трапецією стає інтуїтивнішим і запобігає появі висипу або дискомфорту від натирання.

Система утримання
Оскільки немає нічого гіршого, ніж трапеції, які піднімаються нагору під час тренувань, ми розробили асиметричне кріплення, яке розподіляє сили вниз. Зафіксований у вихідному положенні гак не піднімається назад.

Лиш
Точка кріплення лиша розташована в передній частині трапеції, що забезпечує легкий та прямий доступ для відстібування у разі надзвичайної ситуації. Металеве кільце, прикріплене за замовчуванням до лямок з правого боку, можна легко перемістити на ліві лямки.

Плита ARC
ARC - це плита нового покоління, розроблена для забезпечення більш точної та комфортної навігації, а трапеції краще утримуються на місці.

Розмір XS S S+ M M+ L XL
Ширина талії, см 24-27 24-27 28-30 28-30 31-34 31-34 31-34
Обхват талії, см 68-76 74-82 77-85 82-90 85-93 88-96 94-104
Плита, см 24 24 28 28 32 32 32
 

Ваша оцінка