WTF!? 2024

SKU
WTF-24
В наявності

WTF?! розроблена як ідеальна машина для змагань з фрістайлу та для того, щоб ви могли з легкістю виконувати найскладніші трюки.

- Дошка для фрістайлу
- Неймовірне відштовхування, контроль та стабільність
- Легкі приземлення завдяки формі та конструкції
- Карбонові вставки для кращої жорсткості

Починаючи з 669 €

Ця дошка побудована на основі дерев'яного сердечника зі скляним армуванням та карбоновими стрічками для кращої передачі навантаження під час завантаження. Це не тільки робить її неймовірно міцною, але і є секретом плавності та керованості під ногами.

Дошка WTF? має особливу лінію рокера з більш плоскою частиною в центрі, що дозволяє раніше глісувати, а збільшений рокер на кінчиках робить приземлення плавними та легкими. Перехід між трьома ступенями рокера є ключем до динаміки зарізування та навантаження для поштовху та досягнення максимальної амплітуди.

Кожна особливість дошки покликана не лише забезпечити відмінний поштовх, а й легке розвантаження та контроль. Обводи дошки гарантують універсальність та комфорт, кінці дошки створюють платформу, з якої можна розпочати виконання трюків, при цьому забезпечується стабільний майданчик навіть для жорстких приводів.

Натхненний нашим дизайном рейлів HRD, WTF? використовує товстіші рейли під ногами, забезпечуючи максимальний підйом та баланс у середині дошки. На кінчиках профіль рейла стає тоншим для покращення зчеплення.

На нижній частині дошки є канали та профіль, які полегшують захоплення та скидання води. Легкість контролю швидкості та управління на воді. Ці канали також розбивають поверхневе натяг води, роблячи приводніння більш м'якими і контрольованими.

Дека дошки абсолютно плоска, що забезпечує більш рівномірне кріплення петель до дошки, незалежно від моделі та виробника. Це дозволяє підвищити керованість, а також підібрати комфортні кріплення.

Випробувавши дошку на воді, ви відчуєте, що означає катання без зусиль. Легке відштовхування незалежно від вашої швидкості та стану води дозволяє досягти гарного відриву від води при кожній потужній закінченні дошки. Поводження м'які, дошка спроектована з метою дозволити завершувати трюки стабільніше, ніж раніше.

Дошка доступна в п'яти розмірах: 136 x 41,5 у конструкції Slim, 138 x 42 і 140 x 42,5 см, а також юнацькі - 130 x 38 і 127 x 37. Перші три розміри досить великі, збільшена площа забезпечує легкість виходу на гліссування, а також надає достатню платформу для трюків. Ця платформа також покращена за рахунок профілю дна дошки, з легкістю руйнує поверхневий натяг, зменшуючи кількість бризок, ніж страждають деякі інші дошки. Дошки 130 і 127 мають дещо іншу форму та менші розміри, а також більше гнучкості, щоб молодші райдери могли з легкістю розсікати водну гладь.

Дошка має плавці системи UNIBOX 35 або 50 мм, які гарантують підвищену швидкість та покращене ковзання.

 

Размер  Вес (кг)
127 х 37 2,3
130 х 39 2,4
136 x 40.5 3,0
138 x 42 3,2
140 x 42.5 3,4

 

 

Ваша оцінка