WTF!? 2023

SKU
WTF-23
В наявності

Дошка WTF? була розроблена з нуля як ідеальна машина для змагань з фрістайлу та розроблена для того, щоб ви могли з легкістю виконувати найскладніші трюки.

- Дошка для фрістайлу
- Неймовірне відштовхування, контроль та стабільність
- Легкі приземлення завдяки формі та конструкції
- Карбонові вставки для кращої жорсткості

Починаючи з 510 € Звичайна ціна 729 €

WTF!? 2023 (Win The Freestyle) – третє покоління найкращої дошки для фрістайлу 2019-2021 років. Ця дошка – справжня машина для фрістайлу, що дозволяє вам легко виконувати найскладніші трюки.

Дошка має новий обвід рокера з більш плоскою частиною по центру, що забезпечує раннє планування та збільшений рокер по краях дошки для більш м'яких приводень. Перехідні лінії рокера мають динамічний перехід, що використовується для максимального відштовхування від води.

Кожна особливість дошки покликана не лише забезпечити відмінний поштовх, а й легке розвантаження та контроль. Обводи дошки гарантують універсальність та комфорт, кінці дошки створюють платформу, з якої можна розпочати виконання трюків, при цьому забезпечується стабільний майданчик навіть для жорстких приводів.

Ми відомі завдяки революційній технології HRD у канті дошки, з дошкою WTF ми пішли ще далі, це не просто кант HRD, а щось унікальне для дошки. Більш високий та товстий кант під ступнями забезпечує максимальне піднесення та балансування, у той час як кант кінців та центру дошки більш тонкі, для покращеного зчеплення.

На нижній частині дошки є канали та профіль, які полегшують захоплення та скидання води. Легкість контролю швидкості та управління на воді. Ці канали також розбивають поверхневе натяг води, роблячи приводніння більш м'якими і контрольованими.

Дека дошки абсолютно плоска, що забезпечує більш рівномірне кріплення петель до дошки, незалежно від моделі та виробника. Це дозволяє підвищити керованість, а також підібрати комфортні кріплення.

Випробувавши дошку на воді, ви відчуєте, що означає катання без зусиль. Легке відштовхування незалежно від вашої швидкості та стану води дозволяє домогтися гарного відриву від води при кожній потужній закінченні дошки. Поводження м'які, дошка спроектована з метою дозволити завершувати трюки стабільніше, ніж раніше.

Дошка доступна в п'яти розмірах: 136 x 41,5 у конструкції Slim, 138 x 42 і 140 x 42,5 см, а також юнацькі - 130 x 38 і 127 x 37. Перші три розміри досить великі, збільшена площа забезпечує легкість виходу на гліссування, а також надає достатню платформу для трюків. Ця платформа також покращена за рахунок профілю дна дошки, з легкістю руйнує поверхневий натяг, зменшуючи кількість бризок, ніж страждають деякі інші дошки. Дошки 130 і 127 мають дещо іншу форму та менші розміри, а також більше гнучкості, щоб молодші райдери могли з легкістю розсікати водну гладь.

Дошка має плавці системи UNIBOX 35 або 50 мм, які гарантують підвищену швидкість та покращене ковзання.

Розмір  Вага (кг)
136 х 41.5 3,0

 

Ваша оцінка