TRIGGER

Рейтинг:
100%
SKU
TRIGGER
В наявності

Прискорюйтесь, випробувайте чисте зависання та насолоджуйтесь супер плавними приземленнями з новим F-ONE TRIGGER. Цей кайт із 5 стійками, створений для кращих результатів у Big Air, вразить вас. Він не тільки дозволить вам робити великі кайтлупи, але й має чудові можливості для фрірайду.

- 5 балонів, високий аспект, плоский профіль арки
- Приголомшливий плавний вертикальний підйом
- Неймовірний хенгтайм
- Точний зворотний зв'язок
- Чудовий радіус розвороту
- Широкий вітровий діапазон

Починаючи з 1 043 € Звичайна ціна 1 490 €

TRIGGER - це ідеальна зброя для Big Air і машина для фрірайду. Його високий аспект та повітряна рама з п'ятьма стійками можуть витримувати тонни потужності, пропонуючи точне керування.

Просто потягніть за планку, щоб насолодитися приголомшливим вертикальним прискоренням. Отриманий в результаті час зависання є точним, пропонуючи ідеальну кількість польоту та зворотного зв'язку, щоб впевнено та м'яко приземлитися після великого стрибка.

Вертикальний підйом прогресивний, а зачіп на спуску настільки гарний, що ви з упевненістю зробите усі свої трюки. Кайт дуже ефективний у Big Air у будь-яких умовах і особливо на флеті, його вертикальне зчеплення дозволяє стрибати високо без використання кікера.

TRIGGER пропонує відмінну реакцію на кермо з легким тиском на планку і відмінним зворотним зв'язком. Він чуйний і реактивний, з великим радіусом повороту та пристойною швидкістю, яка досить плавна по всьому вітровому вікну для бездоганних кайтлупів.

Завдяки точному зворотному зв'язку з планкою, ви завжди знаєте, де кайт знаходиться в повітрі, і можете легко використовувати його підйомну силу для великих прискорень і вертикальних підйомів, зберігаючи при цьому повний контроль. Катання природне і зручне, бічна тяга перетворюється на позитивну тягу, а вражаючий депауер дозволяє справлятися з будь-якими поривами.

Коли ми розробляли цей кайт, ми, природно, прагнули використовувати наш великий досвід для розробки кращого кайту Big Air, залишаючись при цьому вірними собі. Ми прагнули створити кайт, який буде працювати дуже добре у всьому вітровому діапазоні.

Додаткова площа TRIGGER забезпечує велику підтримку під час кожного стрибка та м'якого приземлення. Це також дає більше зчеплення і у поєднанні з високим аспектом забезпечує гарне ковзання та продуктивність при слабкому вітрі.

П'ять стійок забезпечують вражаючу стійкість та повний контроль, особливо при сильному вітрі, а також легку та різку зміну напрямку. Це також дозволяє плавно перетворювати поперечну тягу на потужний вертикальний запуск, що дає вам впевненість у тому, що ви продовжите розсувати кордони.

Наша команда інтенсивно працювала над тим, щоб зробити весь профіль напрочуд гладким, і впровадила оригінальні східчасті шви на задній кромці. Таким чином, лінія натягу шва переривається, а це означає, що весь профіль купола вирівнюється при повній потужності кайту. Ми також зберегли орієнтацію тканини у напрямку натягу.

Все це призводить до більшої ефективності та чіткішої продуктивності. В цілому цей ідеально рівний профіль купола дає ще більше відчуття стабільності без відчуття перешкод або руху планки.

Посилення стійок також гладке завдяки смузі з кевлару зверху. Це покращує керованість та маневреність кайту, зменшує аеродинамічні перешкоди та знижує загальну вагу кайту після намокання.

Наше оригінальне розстропування з 5-точковим з'єднанням та двома роликами допомагають підтримувати стійкість арки кайту навіть в умовах підвищеної потужності. Цей кайт був розроблений для роботи з Low-V налаштуванням силових строп, що найкраще підходить для згладженої дуги та для покращення відчуття планки.

Нові ролики з анодованого алюмінію з низьким коефіцієнтом тертя, виготовлені на верстатах з ЧПУ, дуже легкі та підвищують реактивність кайту. Вони також підвищують стійкість розстроповки до стирання та її загальну довговічність.

TRIGGER – винятковий кайт для Big Air, якому можна сліпо довіряти. Зроблений для того, щоб впоратися з чим завгодно і чим завгодно, він вселятиме впевненість протягом усієї сесії, навіть якщо сила вітру різко зміниться або він буде занадто сильним.

Доступні площі 6, 7, 8, 9, 10, 11 і 12. Завдяки своєму неймовірному вітровому діапазону, цей кайт пропонує монументальний час зависання та прискорення, чудову підтримку у вітряну погоду та визначні здібності проти вітру та фрірайду.

Вітровий діапазон кайта F-ONE TRIGGER

Розмір, м2 6 7 8 9 10 11 12
Вага, кг 2,49 2,69 2,89 3,07 3,27 3,49 3,75
Швидкість вітру, м/с 14+ 12,5+ 10-17,5 7,5-15 6-13 5,5-12 5-11

Ваша оцінка