TRAX HRD LITE TECH 2024

SKU
TRAX-LT-24
В наявності

Дошка TRAX HRD LITE TECH має тривалу історію та є однією з найпопулярніших дощок на ринку. Це відмінна дошка для фрірайду та фрістайлу, вона дарує унікальне відчуття на воді, забезпечуючи швидкість та комфорт. Використовувана в канті технологія HRD Rail відіграє істотну роль у поведінці дошки, і вигідно відрізняє її від інших дошок.

- Чудова дошка для фрірайду/фрістайлу
- Технологія HRD
- Відмінно підійде як новачкам, так і просунутим райдерам
- М'яка, прощає помилки

Починаючи з 709 €

Унікальна технологія HRD дозволяє формувати кант дошки у 3D. По всій довжині дошки є три різні секції канта. Всередині дошки кант тонкий, забезпечує зчеплення і хороші характеристики вирізування на вітер. Під ступнями кант інвертований та має викривлення, аналогічне серфборду, забезпечуючи м'яке проходження чопа та карвінгові характеристики. Ближче до кінців дошки кант знову стає тоншим, забезпечуючи чудове зчеплення та можливість виконати потужний поштовх.

Lite Tech є ексклюзивною технологією F-ONE. У дошку інтегрується елемент із TPU (термопластичний поліуретан), забезпечуючи наскрізне проходження світла. Технологія не дає переваги до характеристик, але виглядає фантастично, що дозволяє виділитися з натовпу на воді. Крім того, Lite Tech неймовірно виглядає на фотографіях, не можемо гарантувати мільйони лайків в інстаграмі, але їх кількість має збільшитися!

TRAX HRD LITE TECH забезпечує м'яке, прощаюче катання. Кант усуває бризки та гарантує комфортне катання незалежно від стану води. Гнучкість підібрана так, щоб забезпечити оптимальний поштовх від води, а додаткова гнучкість у кінцях дошки допомагає ще потужніше вистрибнути вгору. Поєднання широкого обведення та основи з каналами пом'якшують приводнення і дозволяють зберігати постійний контроль.

Дошка стала такою популярною, бо вона підходить для різних райдерів. TRAX HRD відмінний вибір і професіоналів фрістайлу та початківців. У вашому розпорядженні раннє планування, гарне вирізання на вітер, а також чіткий контроль. Дошка TRAX HRD LITE TECH відмінно впорається і з рівною водою та жорстким чопом, ви отримаєте справжнє задоволення від катання.

Розмір  Вага (кг)
135 х 39 2,9
136 х 40.5 2,9
137 x 42 2,9
139 x 43 3,0
140 x 45 3,0

 

Ваша оцінка